Вінниця

Онкологи в Вінниці

Сьогодні, 28 Марта
Лікар УЗД-фахівець, Пластичний хірург, Онколог, Хірург, Мамолог Олійниченко Богдан Петрович на Doc.ua
Онкохірург та спеціаліст з пластичної хірургії виконує операції при аденоматозі, мастопатії, фіброаденомах та кістах різної етіології и локації. Має великий досвід праці, регулярно покращує професійні навички та бере участь у спеціалізаціях, семінарах та конференціях з онкохірургії та УЗД
Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)
вул. Пирогова, 10на карті
Староміський
Консультаціявід 450 грн
чт 28  бер.пт 29  бер.сб 30  бер.keyboard_arrow_right
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог, Ендоскопіст Шамрай Дмитро Вікторович на Doc.ua
Кандидат медичних наук, фундатор Центру лазерної проктології; організатор перших в Україні майстер-класів із лазерної проктології. Навчався сучасним методикам лікування в Німеччині та Австрії у 2015-2017 роках. Напрями діяльності: 1) малотравматичне лікування геморою, анальних тріщин, нориць прямої кишки, кіст куприка, епітеліальних куприкових ходів; 2) діагностика та лікування запальних захворювань кишечника (виразковий коліт, хвороба Крона); 3) онкоколопроктологія – хірургічне лікування раку прямої та товстої кишки. Консультує з питань новоутворень шкіри та м'яких тканин.
Центр лазерної проктології (Вінниця)
Консультація проктолога – 890 грн, консультація хірурга – 890 грн, консультація гастроентеролога – 890 грн, консультація онкохірурга – 890 грн
вул. Київська, буд. 68на карті
Консультація 890 грн
Лікар Онколог, Дерматолог, Хірург Вовчук Олег Михайлович на Doc.ua
Вовчук Олег Михайлович — хірург, онкодерматолог, кандидат медичних наук, викладач Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова. Більше 30-ти років займається діагностуванням новоутворень шкіри і їх успішним лікуванням
Центр лазерна епіляція та косметологія «МедЕстет»
Консультація дерматоонколога Обстеження родимок FotoFinder (до 6 елементів) - 650 грн. Первинна консультація дерматолога (до 30 хвилин) - 400 грн.
ул. Хлебная, 7на карті
Консультаціявід 400 грн
чт 28  бер.пт 29  бер.сб 30  бер.keyboard_arrow_right
Лікар Хірург, Мамолог, Пластичний хірург, Онколог, УЗД-фахівець Олійниченко Богдан Петрович на Doc.ua
Хірург з великим досвідом роботи. Основна спеціалізація - хірургія молочної залози, оперативне лікування онкозахворювань грудей
Медичний центр Моє здоров'я
проспект Юності 16 Бна карті
Центр-В на вул. Космонавтів
вул. Космонавтів 53на карті
Замостянський
Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)
вул. Пирогова, 10на карті
Староміський
Консультація 500 грн
Лікар Онколог Журавська Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на онкології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології онкологічного профілю. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Євромед на вул. Гоголя
Консультація онлайн
вул. Гоголя, 2на карті
Виклик додому
Консультація 700 грн
чт 28  бер.пт 29  бер.сб 30  бер.keyboard_arrow_right
Лікар Хірург, Онколог, Дерматоонколог Калинчук Олександр Олександрович на Doc.ua
Хірург-онколог, спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкопатологій у дітей. Також займається проведенням оперативних втручань, як планових, так і ургентних, і проводить операції з видалення пухлинних новоутворень, і доброякісних, і злоякісних.