Лікар Гематолог, Онколог Силаєв Юрій Олегович на Doc.ua

Відгуки про Силаєв Юрій Олегович

Юрій Олегович – онкогематолог вищої категорії. Він приймає пацієнтів, займається діагностикою та лікуванням усіх захворювань крові (окрім гемофілії).

Перевірені відгуки про лікаря 41 відгук

Аліна 15 Травень 2024
Задоволена прйимом та отриманою консультацією, лікар призначив обстеження та попередньо дав поради щодо лікування. Дякую.
Світлана 28 Лютий 2024
Спеціаліст ввічливий, все розповів, заспокоїв, дав рекомендації
Юрій 14 Лютий 2024
Сподобалася консультація. Лікар все чітко пояснив.
Галина 27 Грудень 2023
Лікар молодець, мені все сподобалося, дякую!
Направлено до клініки
Анжеліка 27 Грудень 2023
На прийомі лікар не був впевненим у дозі препарату який виписав, у висновку консультації був опис того що насправді від не перевіряв і не оглядав. Все було націлено на те, щоб я прийшла ще не раз, мені призначили лікування на місяць вперед. По деякім питанням лікар мені не дав консультацію, пояснив що пояснить на наступному прийомі. Я вважаю що мені не була надана консультація в повному обсязі
Сергій 20 Грудень 2023
Все задовольнило повністю. Була повна, вичерпана відповідь на всі наші питання.
Ольга 06 Грудень 2023
Консультація пройшла швидко, відповіді лікаря, мене задовольнили.
Оксана 06 Грудень 2023
Подивившись мої висновки, зрозумів, що для точного діагнозу йому не вистачає даних і призначив додаткові аналізи, після отримання результатів плануємо нову зустріч. Результати цієї консультації, мене повністю влаштували.
Наталія 08 Листопад 2023
Юрій Олегович чудовий лікар, має суттєвий багаж знань та досвіду, я максимально задоволена візитом та консультацією. Вислухав мене, надав професійну консультацію та компетентні поради. Я дуже задоволена та вдячна!
Андрій 08 Листопад 2023
Лікар виконав свою роботу добре, призначив додаткові аналізи й назначив повторну консультацію за тиждень.
5 chevron_right