Лікар Мамолог, Онколог, УЗД-фахівець, Хірург, Дерматоонколог, Хірург-онколог Краснопільська Оксана Сергіївна на Doc.ua
Консультація від1500 грн
Краснопільська Оксана Сергіївна спеціалізується на: лікуванні пацієнтів з дисгормональними проліферативними процесами (дифузний фіброаденоматоз, дифузна фіброзно-кістозна мастопатія, кісти молочних залоз, хвороба Мінця, фіброаденоми, доброякісна гіперплазія грудних залоз, гінекомастія); підготовці молочних залоз до лактації; профілактики та лікування застоїв молока в молочних залозах (лактостаз); лікування маститів; оперативному лікуванні доброякісних та злоякісних новоутворень молочних залоз; оперативному лікуванні доброякісних та злоякісних новоутворень шкіри та м'яких тканин; оперативне лікування доброякісних та злоякісних новоутворень щитовидної залози. Лікар досконало володіє різними методами діагностики захворювань молочних залоз, шкіри та щитовидної залози, а саме: УЗД молочних залоз, щитовидної залози, регіонарних лімфовузлів, м'яких тканин, трепан-біопсія пухлин молочної залози під контролем УЗД, тонкоголкова біопсія кісти молочної , дерматоскопія.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 97 відгуків

Олена 08 Липень 2024
Лікарка ввічлива, професіонал своєї справи, дуже добре роз'ясняє та пояснює. Рекомендую
Світлана 26 Квітень 2024
На перший погляд, лікар виглядає досить компетентною, гарно описала що нам потрібно робити і які аналізи, записалися на наступний прийом до лікаря. Онлайн консультація сподобалася, будемо очікувати результат лікування
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Алексей 26 Березень 2024
Доктор очень квалифицированный, очень доброжелательная атмосфера, прием понравился
Направлено до клініки
26 Січень 2024
Була на прийомі у лікаря. Проблема заключалась в новоутворені в молочній залозі. Одразу лікар почала переносити свій власний досвід лікування на мене, також почала пропонувати повне видалення молочної залози, аргументуючи операцією Анджеліни Джолі:) На моє субʼєктивне бачення, лікар робить в першу чергу акцент на проведенні дорогої операції з видалення залоз і вставки імплантатів.
Зєра 12 Січень 2024
Задоволена прийомом, дякую.