Сторінка 10: Онкологи Києва

Лікар Онколог, Проктолог, Хірург Злобенець Сергій Олександрович на Doc.ua
Проктолог-хірург, який веде клінічну практику понад 15 років. Також є досвідченим фахівцем з лікування онкологічних хвороб за профілем проктології. Доктор Злобенец виконує хірургічні операції, проводить ультразвукові дослідження з проктології.
Лікар Онколог Сушик Лілія Миколаївна на Doc.ua
Досвідчений лікар-онколог, спеціалізується на таких захворюваннях як рак молочної залози, кишечника, легенів, яєчників, доброякісні пухлини молочної залози. Пріоритетний напрямок роботи - хіміотерапія. Також має досвід поліклінічного прийому пацієнтів
Лікар Андролог, Онколог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Кошель Денис Олександрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар-уролог, займається лікуванням різних захворювань чоловічої сечостатевої системи інфекційного і запального характеру. Проводить консервативне та хірургічне лікування урологічних та онко-урологічної патології. Виконує діагностичні маніпуляції (уретро- цисто- уретеро- піелоскопіі) стентування сечоводів; перкутанну нефростомію і цистостомію; біопсію передміхурової залози нирки) і ін.
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Звєрєв Герман Рідович на Doc.ua
Герман Рідович - онколог, мамолог, фахівець в галузі хірургії молочних залоз, черевної порожнини і малого таза. Займається лікуванням болю в грудях, маститу, мастопатії, гінекомастії, раку молочної залози, фахівець в області реконструктивної пластики грудей
Лікар Акушер-гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Марченко Марія Зіновіївна на Doc.ua
Спеціаліст з широкою теоретичною базою підготовки в гінекології. Є сертифікованим фахівцем в області ендокринної гінекології, займається лікуванням порушень менструального циклу, полікістозу яєчників, вродженої дисфункції наднирників, гіперандрогенії, гіперпластичних процесів ендометрія, клімактеричних розладів і ін. Володіє сучасними підходами в діагностиці та лікуванні безплідного шлюбу. Має великий досвід з медичного супроводу фізіологічної та індукованої вагітності. Проводить діагностику і лікування пацієнток з запально-інфекційними захворюваннями статевої системи, в тому числі запаленнями органів малого таза, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Володіє методиками УЗ-діагностики органів малого таза.
Лікар Мамолог, Онколог, Дерматоонколог Кучма Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні в мамології. Займається такими захворюваннями як лактостаз, масталгія, гінекомастія, доброякісні та злоякісні пухлини молочної залози і т. Д. Веде прийом пацієнток старше 12 років
Лікар Онколог, Хірург Мірошниченко Євгеній Юрійович на Doc.ua
Євген Юрійович - онкогінеколог, фахівець абдомінальної онкології, проклотогіі. Займається хірургією гострих і хронічних патологій, онкопроцесу травних органів і органів таза. Виконує оперативне лікування гриж черевної стінки і діафрагми, запальних захворювань
Лікар Онколог Кричевська Оксана Іванова на Doc.ua
4.6
Оксана Іванівна - досвідчений клінічний онколог і хіміотерапевт. Проводить повне обстеження і дає професійну оцінку лабораторних та інструментальних обстежень. Лікує широкий спектр онкологічних захворювань і їх наслідків, коригує ускладнення специфічного лікування
Лікар Онколог, Ендоскопіст Гонта Олена Олегівна на Doc.ua
4.6
Лікар другої категорії
Гонта Олена Олегівна проводить діагностику і розробляє план лікування: раку шлунка, легень, молочних залоз, шкіри, колоректального раку і інших злоякісних захворювань різної локалізації. Курирує лікувальний процес. Займається реабілітацією пацієнта
Лікар Онколог Рижкова Юлія Володимирівна на Doc.ua
4.5
Клінічний онколог, променевий терапевт. Надає консультативну допомогу з метою призначення дистанційної променевої терапії при будь-якій онкологічній патології. Володіє всіма сучасними методами діагностики і лікування раку основних локацій. Бореться з раком за допомогою: хіміотерапії, таргетної і імунологічної терапії