Сторінка 10: Онкологи в Києві

Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Катеринич Олександр Олександрович на Doc.ua
Мамолог-онколог вищої категорії проводить консультування, мамологічне обстеження з призначенням індивідуальної схеми лікування молочних залоз. Пріоритетні напрямки - рання діагностика і лікування вузлових і дифузних форм мастопатії, раку молочної залози. У доктора великий досвід лікування пацієнтів з використанням всіх видів хірургічних втручань на молочній залозі. Олександр Олександрович практикує органосохраняющее лікування згідно з міжнародними стандартами
Лікар Онколог, Радіолог Рослякова Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Клінічний онколог, радіотерапевт, хіміотерапевт, променевий терапевт вищої категорії вже більше 20 років займається лікуванням новоутворень внутрішніх органів використовуючи променеву і хіміотерапію. Виконує діагностику пухлин на ранніх стадіях застосовуючи сучасні методики
Лікар Акушер-гінеколог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Нужна Тетяна Павлівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на проведенні таких діагностичних і лікувальних процедур, як кольпоскопія, радіохвильова терапія, біопсія шийки матки, ендометрія, ультразвукове обстеження. Веде вагітність у жінок, консультує з питань контрацепції. Лікує порушення менструального циклу і захворювання, які передаються статевим шляхом
Медичний центр «Верона»
с. Софіївська Борщагівка, вул. Івана Франка, 6на карті
Микільська Борщагівка
Лікар Акушер-гінеколог, Хірург, Онколог, Проктолог Іваник Максим Сергійович на Doc.ua
Максим Сергійович - завідувач відділенням хірургії і проктології, онкохірург вищої категорії. Доктор спеціалізується на абдомінальній хірургії. Проводить невідкладні, планові загальнохірургічні, проктологічні втручання. Веде пацієнтів з хірургічними ускладненнями при цукровому діабеті
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Грибач Сергій Михайлович на Doc.ua
Мамолог першої категорії, онкохірург. Професійні інтереси - лікування доброякісних утворень в молочних залозах (кіст, фіброаденоми, аденоз) і утворень, що мають онкологічну природу.
Лікар Мамолог, Хірург, УЗД-фахівець, Онколог Аксьонов Олексій Анатолійович на Doc.ua
Лікар впровадив в практику і успішно застосовує нову ендоскопічну методику дослідження проток молочних залоз, що не має аналогів в Україні, маммодуктоскопію. Є автором кількох патентів на винахід та 14 наукових публікацій
Лікар Онколог, Уролог Серняк Юрій Петрович на Doc.ua
Серняк Юрій Петрович
Доктор медичних наук
Напрямки лікувальної та наукової діяльності широкі і різноманітні. Один з перших урологів в Україні хто виконує радикальні операції при раку нирки, сечового міхура, передміхурової залози. Активно займається ендоскопічними операціями при урологічних захворюваннях. Автор кількох патентів і більше 300 наукових робіт з різних аспектів урології.
Лікар Акушер-гінеколог, Онколог, Гінеколог-ендокринолог Чибісова Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна - оперуючий гінеколог, онкогінеколог. Спеціалізується на ендоскопічної та трансвагінальної хірургії в гінекології, а також сучасні методики терапії передракових патологій, стресового нетримання сечі у жінок, гінекологічної ендокринології. Проводить лікування безпліддя.
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Ярославцева Ірена Володимирівна на Doc.ua
Ярославцева Ірена Володимирівна консультує пацієнтів від 18 років. Має значний досвід у лікуванні гінекологічних захворювань: запалень жіночої сечостатевої системи, ендометріозу, міоми тіла матки, кісти яєчників, ендокринних патологій (гіперандрогенії, синдрому полікістозних яєчників, пролактинемії та ін.). Веде консультації з планування вагітності та репродуктивного здоров'я, по грудному вигодовуванню і проблем молочної залози під час лактації. Проводить консультації з гендерної дисфорії і транссексуалізму
Лікар Онколог Кліманов Михайло Юрійович на Doc.ua
Кліманов Михайло Юрійович
Михайло Юрійович діагностує і проводить лікування захворювань онкологічного профілю у пацієнтів клініки. Лікар автор 49 статей, 2 методичних рекомендацій і 2 патентів.