Сторінка 4: Інфекціоністи в Києві

Лікар Імунолог, Сімейний лікар, Інфекціоніст, Алерголог Брежнєва Юліанна Вікторівна на Doc.ua
Юліана Вікторівна спеціалізується на лікування бактеріальних, вірусних, грибкових інфекцій, алергічних хвороб. Проводить терапію рецидивуючих гнійних інфекцій шкіри, підшкірно-жирової клітковини.
Лікар Гепатолог, Інфекціоніст, Паразитолог Заплотна Ганна Олексіївна на Doc.ua
Заплотна Ганна Олексіївна
Доктор Анна Олексіївна Заплотная - інфекціоніст і сертифікований гепатолог, доцент кафедри інфекційних хвороб. Останні 15 років активно займається лікуванням хронічних вірусних гепатитів та цирозів печінки, автор наукових статей і монографій, в тому числі зарубіжних. Також спеціалізується в діагностиці та лікуванні хвороби Лайма, нейроінфекцій, інших бактеріальних і паразитарних захворювань. Є експертом в області вакцинації.
Лікар Інфекціоніст Жигарєв Юрій Олександрович на Doc.ua
Жигарєв Юрій Олександрович
Лікар Жигарєв поєднує клінічну практику з науковою та педагогічною діяльністю. Юрій Олександрович - автор декількох десятків наукових робіт, постійний учасник науково-практичних форумів лікарів. Як лікар-інфекціоніст має великий досвід лікування пацієнтів з нейроінфекціями, генітальним герпесом та іншими герпевірусними інфекціями, лайм-бореліоз, вірусними гепатитами, гельмінтозами та іншими паразитозами.
Медичний центр Верум
Приймає онлайн, тільки дорослих!
вул. Деміївська 13, оф. 3на карті
Голосіївськийм. Деміївська
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
Лікар Інфекціоніст Махіня Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар проводить терапію дитячих та дорослих інфекційних захворювань, гострих респіраторних вірусних інфекцій, паразитарних інвазій, інфекційних захворювань. Здійснює вакцинацію дітей
Лікар Інфекціоніст, Гепатолог, Паразитолог Логінова Тетяна  Олексіївна на Doc.ua
Тетяна Олексіївна спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних і профілактичних заходів в боротьбі із захворюваннями інфекційної етіології. Здійснює консультативний прийом, виконує інтерпретацію лабораторних досліджень. Призначає специфічну терапію, яка допомагає впоратися з бактеріальною, паразитарною, вірусною патологією, уникнути хронічного перебігу захворювань і носійства патогенної флори.
Лікар Інфекціоніст Шведова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Тетяна Вікторівна спеціалізується на лікуванні дитячих інфекційних захворювань. Займається лікуванням кору, краснухи, вітряної віспи, скарлатини, коклюшу, епідемічного паротиту (свинка) та ін.
Амеда на Печерську
вул. Цитадельна, 7на карті
Печерськийм. Арсенальна
Лікар Гастроентеролог, Інфекціоніст, Гепатолог Півень Володимир Гнатович на Doc.ua
41рік досвіду
Кандидат наук, займається профілактикою та лікуванням інфекційних, бактеріальних, вірусних, грибкових, паразитарних захворювань людини.
Лікар Інфекціоніст Козирєва Тетяна Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на інфектології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання, як: малярія, висипний і черевний тиф, сальмонельоз, скарлатина, дифтерія, дизентерія, менінгококова інфекція, кір та інші
Лікар Інфекціоніст Карпусь Руслана Володимирівна на Doc.ua
Руслана Володимирівна спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні внутрішньоутробних інфекцій. На консультації лікар розробляє індивідуальну схему лікування, яка залежить від ступеня і складності проблеми. Займається лікуванням інфекційного мононуклеозу, менінгококової інфекції, стрептококової інфекції, ентеровірусної інфекції та ін.
Лікар Інфекціоніст Дегтяр Ірина Михайлівна на Doc.ua
Лікар-інфекціоніст вищої категорії здійснює комплексний підхід до діагностики інфекційних захворювань різної складності і їх лікування. Проводить інтерпретацію імунологічних, біохімічних, клінічних лабораторних показників для постановки найбільш точного діагнозу. Є постійним учасником медичних консиліумів та науково-практичних семінарів з сучасних проблем інфектології