Сторінка 8: Інфекціоністи в Києві

4.7
Лікар Інфекціоніст, Сімейний лікар Даневський Віталій Олександрович на Doc.ua
Сфера професійного інтересу Віталія Олександровича як сімейного лікаря зачіпає всі питання, що стосуються діагностики, корекції і терапії інфекційних хвороб, гарячкових станів нез'ясованої етіології, герпетичних інфекцій, паразитарних інфекцій, вірусних гепатитів, TORH-інфекцій у вагітних та ін.
4.7
Лікар Інфекціоніст Єсауленко Антон Миколайович на Doc.ua
Антон Миколайович спеціалізується на лікуванні бактеріальних і вірусних захворювань. Лікар проводить диспансеризацію пацієнтів в контагіозних станах і обстеження контактних людей. Доктор використовує в роботі препарати, які діють на збудника захворювання і профілактичні засоби.
4.5
Лікар Інфекціоніст Рихальська Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на інфектології. Катерина Сергіївна займається лікуванням гострих і хронічних вірусних гепатитів, TORCH-інфекцій та інших герпетичних, протозойних інфекцій. Веде прийом для пацієнтів з 15 років
4.2
Лікар Інфекціоніст Боровкова Алла Віталіївна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику, лікування вірусних гепатитів, ротавірусної інфекції, гельмінтозів, групи ГРВІ, грипу, аденовірусної інфекції, кору, вітряної віспи, скарлатини, краснухи, СНІД індикаторних хвороб, амебіазу, лямбліозу, токсоплазмозу, хвороби Лайма, TORCH-інфекцій, герпетичних інфекцій, CMV-інфекції, Епштейн-Барр інфекції (інфекційного мононуклеозу), харчових токсикоінфекцій, надає рекомендації щодо щеплень
Лікар Сімейний лікар, Педіатр, Інфекціоніст, Гастроентеролог Набокова Вікторія  Гориславівна на Doc.ua
Вікторія Гориславівна – лікар вищої категорії. Спеціалізується на сімейній терапії, педіатрії, гастроентерології, інфекційних захворюваннях. Лікує захворювання дихальної системи, ШКТ, дитячі інфекції (менінгіти, гепатити, глистні інвазії, невралгії. У дорослих захворювання суглобів, кардіопатології та ін.
Лікар Інфекціоніст Топольницький Валентин Станіславович на Doc.ua
В.С. Топольницький є провідним фахівцем з лікування вірусних гепатитів, професором кафедри інфекційних хвороб та фтизіатрії Київського мед. інституту УАНМ. Його основними науковими і практичними інтересами залишаються вірусні хронічні і гострі гепатити, вірусні цирози печінки.
Лікар Інфекціоніст Андрійчук Ігор Васильович на Doc.ua
Ігор Васильович займається лікуванням інфекційних захворювань у дітей і дорослих, надає допомогу при гострих респіраторних інфекціях з проявом ускладнень бронхолегеневої системи, надає інтенсивну терапію. Має досвід роботи Республіці Ангола (Африка)
Лікар Інфекціоніст Вовк Лідія Михайлівна на Doc.ua
Вовк Лідія Михайлівна
Лікар спеціалізується на інфектології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує гострі і хронічні вірусні гепатити та інші
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Інфекціоніст Голубовська Ольга Анатоліївна на Doc.ua
Голубовська Ольга Анатоліївна
Доктор медичних наук
Професор, доктор медичних наук, заслужений лікар України. Інфекціоніст лікує гострі та хронічні вірусні інфекції, хворобу Лайма, бактеріальні інфекції, а також гельмінтози і інші паразитарні хвороби (токсоплазмоз, токсокароз, кандидоз)