Сторінка 5: Інфекціоністи в Києві

Лікар Інфекціоніст, Гепатолог Клименко Жанна Борисівна на Doc.ua
Клименко Жанна Борисівна
Лікар інфекціоніст, кандидат медичних наук, має вищу категорію, проводить лікування гепатиту, цирозу печінки, аутоімунних захворювань, герпетичних інфекцій, токсоплазмозу, глистових інвазій і ін.
Лікар Інфекціоніст Біла-Попович Ганна Сергіївна на Doc.ua
Висококваліфікований лікар-інфекціоніст, займається лікуванням і профілактикою інфекційних, бактеріальних, вірусних, паразитарних, захворювань людини.
Лікар Інфекціоніст Картапов Сергій Павлович на Doc.ua
Сергій Павлович спеціалізується на лікуванні та діагностиці респіраторних та кишкових інфекційних захворювань. Займається лікуванням гострих і хронічних вірусних гепатитів, сальмонельозу, скарлатини, кору, краснухи та ін.
Лікар Інфекціоніст Чеховська Світлана Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні та діагностиці TORCH-інфекції, вірусних гепатитів, гострих кишкових інфекціях, повітряно-крапельних інфекціях, гельмінтозах.
Консультативно-діагностичний центр Солом'янського району
вул. Гарматна, 36на карті
Солом'янськийм. Берестейська
Лікар Педіатр, Інфекціоніст Ткачук Вадим Вікторович на Doc.ua
21рік досвіду
Вадим Вікторович займається лікуванням дитячих отоларінгологічних, гастроентерологічних, урологічних, пульмонологічних захворювань. Проводить діагностику, терапію, консультує з питань вакцинації та грудного вигодовування.
КДЦ Шевченковского района, филиал №7
вул. Б. Хмельницького, 46на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Інфекціоніст, Гепатолог Коцюбайло  Любов Петрівна на Doc.ua
Коцюбайло Любов Петрівна
Кваліфікований лікар-інфекціоніст. Займається діагностикою, лікуванням і наглядом гострих і хронічних випадків інфекційної патології у дорослих. Завдяки глибоким теоретичним знанням, проводить диференційну діагностику найскладніших варіантів перебігу хронічних вірусних гепатитів, тропічних захворювань, викликаних вірусами і паразитами, гельмінтозів різних локалізацій та ін., грамотно призначає лікування, контролює процес одужання.
Лікар Інфекціоніст Палатна Людмила Олександрівна на Doc.ua
Палатна Людмила Олександрівна
Доктор Палатна спеціалізується на лікуванні хвороб, що мають інфекційну природу. Людмила Олександрівна компетентна в лікуванні кишкових інфекцій, респіраторних вірусних інфекцій в гострій формі, гельмінтозів.
Лікар Інфекціоніст Мостова Оксана Петрівна на Doc.ua
Оксана Петрівна спеціалізується на діагностиці та терапії інфекційних захворювань. Лікар-інфекціоніст розробляє індивідуальну схему лікування при арахноенцефаліті, менінгоенцефаліті, невриті, плекситі, пневмонії, гепатиті, цирозі і т. д. Проводить лазерне опромінення крові, плазмаферез та інші процедури
Лікар Терапевт, Сімейний лікар, Інфекціоніст Соколова Олена Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, займається лікуванням широкого спектру внутрішніх захворювань дорослих пацієнтів і дітей. Олена Георгіївна надає діагностичну, консультативну, амбулаторно-поліклінічну допомогу в сфері терапії інфекційних хвороб, гастроентерології, шлунково-кишкових та інших патологій. Проводить розшифровку і аналіз ЕКГ, лабораторних досліджень
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Євромед
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Інфекціоніст Андрєєва Олена Геннадіївна на Doc.ua
Андрєєва Олена Геннадіївна
Лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук. Займається лікуванням на рівні міжнародних стандартів хворих хворобою Лайма, герпесвірусних уражень нервової системи. Бере участь в розробці клінічних протоколів лікування енцефалітів, арахноїдиту, арахноенцефаліту, розсіяного енцефаломієліту. Член Всеукраїнської асоціації інфекціоністів.