Лікар Імунолог, Інфекціоніст Олабін Олена Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Олабін Олена Вікторівна

Олена Вікторівна - фахівець, до пріоритетних напрямків роботи якого входить лікування та профілактика інфекційних захворювань, а також рання діагностика первинних і вторинних імунодефіцитів у дітей

Перевірені відгуки про лікаря 43 відгуки

Костянтин 22 Лютий 2024
Візитом залишився задоволеним - лікар усе зрозуміло пояснив.
Злата 06 Грудень 2023
Людина на своєму місці. Дуже дякую за чудовий прийом. Виражаю велику подяку лікарю.
Поліна 05 Грудень 2023
Лікар професійна та комфортна, усе ясно, доладно пояснила. В принципі питань більше не маю, усе що мені було потрібно - дізналась.
Міра 16 Листопад 2023
Лікар зрозуміло та на "батьківській" мові пояснила чому у дитини проблема зі здоров'ям та можливі причини захворювання. Ми зараз в пошуку, здаємо аналізи та рухаємося далі
Данило 09 Листопад 2023
Можна 10 балів поставити цій лікарці.Все дуже сподобалось. В першу чергу як нас зустріли, хороший настрій, приємне спілкування, увага до кожної деталі. Лікар поставила точний діагноз і виписала дієве лікування,  через яке вже є хороший результат.
Артем 04 Вересень 2023
Леон 22 Серпень 2023
Професійний лікар
Марія 15 Липень 2023
Візитом залишився задоволений – у Олени Вікторівни свій підхід до проблеми, яка мені сподобалася.
Ярослава 08 Липень 2023
Микита 12 Грудень 2022