Сторінка 7: Інфекціоністи в Києві

Лікар Інфекціоніст Дубровський Євгеній Ігорович на Doc.ua
Лікар-інфекціоніст другої категорії
Лікар Інфекціоніст Зощак Марія Сергіївна на Doc.ua
Марія Сергіївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хронічних вірусних гепатитів, герпесної інфекції, ГРВІ, бореліозу,опортуністичних інфекцій у людей з ВІЛ. Володіє технікою дотестового та післятестового консультування на ВІЛ
Лікар Інфекціоніст Малинка Роман Євгенійович на Doc.ua
Лікар надає консультативно-діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з бактеріальними, вірусними, паразитарними захворюваннями. Проводить лікування згідно нормативних схем, спостерігає хворих до повного одужання, контролює лабораторні показники, при необхідності призначає вакцинацію
Санте
Повторная консультация – 250 грн
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Інфекціоніст Котиков Дмитро Володимирович на Doc.ua
Лікар інфекціоніст. Консультує пацієнтів з такими захворюваннями, як хвороба Лайма, кір, краснуха, ГРВІ, харчові токсикоінфекції, стафілококові інфекції, гострі вірусні гепатити та ін. Консультує з приводу профілактики передачі ЗПСШ.
Лікар Інфекціоніст Гусаков  Андрій  Юрійович на Doc.ua
Андрій Юрійович спеціалізується на інфектології. Проводить консультації та лікування інфекційних захворювань. Лікування гострих кишкових інфекцій (вірусні та бактеріальні).
Лікар Інфекціоніст, Гепатолог Кондратюк Людмила Олександрівна на Doc.ua
Кондратюк Людмила Олександрівна
Людмила Олександрівна спеціалізується на діагностуванні та терапії інфекційних захворювань, а також хвороб печінки. Доктор розробляє схему лікування при гострих респіраторних, вірусних, бактеріальних захворюваннях, хронічних гепатитах C, B.
Лікар Інфекціоніст Наумович Надія Миколаївна на Doc.ua
21рік досвіду
Надія Миколаївна є професійним інфекціоністом з великим досвідом роботи. Займається лікуванням гепатитів, ВІЛ-інфекції, хвороби Лайма. Також надає допомогу пацієнтам з такими інфекційними патологіями як розлад травлення, аскаридоз, гельмінтоз, ентеробіоз, трихоцефальоз, токсокароз, інфекційний мононуклеоз, ГРВІ
Лікар Інфекціоніст Марусич Оксана Олегівна на Doc.ua
Оксана Олегівна - фахівець з лікування інфекційних захворювань. В область її компетенції входить діагностика і розробка планів терапії при ГРЗ, кору, дизентерії, токсоплазмозі, ботулізмі, мононуклеозі та ін. Лікар також займається профілактикою ускладнень, рекомендує заходи щодо запобігання зараження бактеріальними і вірусними інфекціями
Лікар Гепатолог, Інфекціоніст, Терапевт Печінка Анатолій Михайлович на Doc.ua
Анатолій Михайлович Печінка є досвідченим фахівцем з лікування хвороб, що вражають печінку, також доктор Печінка - один з кращих інфекціоністів України. На рахунку лікаря - понад 40 000 врятованих життів. Він спеціалізується на лікуванні уражень, що виникають в центральній нервовій системі, гепатитів (будь-яких форм / типів), цирозу печінки. У лікуванні лікар використовує сучасні методики інтенсивної терапії, в т.ч. авторські
Лікар Інфекціоніст Трачук Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна - фахівець в області інфекційних хвороб. Займається лікуванням: ГРІ, грипу, кору, вітряної віспи, гострого гепатиту В, хронічного гепатиту С, гострого гастроентериту, ешеріхіози, лямбліозу, ентеробіозу і інших захворювань інфекційної природи
КДЦ Шевченківського району, філіал №2
вул. Пимоненка, 10на карті