Бровари
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Гриценко Ганна Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Гриценко Ганна Сергіївна

Консультація від640 грн
Анна Сергіївна - кваліфікований фахівець, що працює в напрямку діагностики та лікування дитячих інфекційних захворювань: інфекційний мононуклеоз, глистяні інвазії, гострі кишкові інфекції, вірусні гепатити. Також консультує пацієнтів з лімфоаденопатією, лихоманкою неясної етіології, висипаннями інфекційного генезу.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 17 відгуків

Владислава 13 Червень 2024
Лікарка сподобалася, ввічлива, відповіла на усі запитання, відтепер будемо ходити саме до неї постійно.
Артем 04 Червень 2024
Прийом відбувся вчасно, консультація була повна і зрозуміла, великий плюс що лікар комунікує по вайберу, це дуже зручно, лікар завжди на звʼязку. Роботою лікаря задоволені
Емілія 16 Травень 2024
Все чудово, прийом сподобався
Аліса 16 Травень 2024
Лікар нам дуже допомогла, провела консультацію і додатковий огляд. Лікар назначила правильне лікування після інших лікарів, зараз все гаразд, будемо лікуватися і звернемося до лікаря на повторний прийом на огляд
Кирило 02 Травень 2024
Візито до педатра цілком залишилися задоволені, отримали потрібну інформацію, все влаштувало, дякую.
Гнат 02 Травень 2024
Макар 18 Квітень 2024
Ми не вперше уже були на візиті у цього лікаря. Він нам дуже подобається, візит пройшов як завжди прекрасно. Лікар хороший, приємний спеціаліст.
Єва 09 Квітень 2024
Дарʼя 22 Березень 2024
Все було добре, нам прийом дуже сподобався. Лікар призначила лікування, лікуємося
Максим 27 Лютий 2024
Чудова лікарка, враження тільки позитивні, рекомендуємо її!

Всі лікарі Бровари