Бровары
Врач Инфекционист, Педиатр Гриценко Анна Сергеевна на Doc.ua

Отзывы о Гриценко Анна Сергеевна

Консультация от640 грн
Анна Сергеевна - квалифицированный специалист, работающий в направлении диагностики и лечения детских инфекционных заболеваний: инфекционный мононуклеоз, глистные инвазии, острые кишечные инфекции, вирусные гепатиты. Также консультирует пациентов с лимфоаденопатией, лихорадкой неясной этиологии, высыпаниями инфекционного генеза.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 17 отзывов

Владислава 13 Июнь 2024
Лікарка сподобалася, ввічлива, відповіла на усі запитання, відтепер будемо ходити саме до неї постійно.
Артем 04 Июнь 2024
Прийом відбувся вчасно, консультація була повна і зрозуміла, великий плюс що лікар комунікує по вайберу, це дуже зручно, лікар завжди на звʼязку. Роботою лікаря задоволені
Емілія 16 Май 2024
Все чудово, прийом сподобався
Аліса 16 Май 2024
Лікар нам дуже допомогла, провела консультацію і додатковий огляд. Лікар назначила правильне лікування після інших лікарів, зараз все гаразд, будемо лікуватися і звернемося до лікаря на повторний прийом на огляд
Кирило 02 Май 2024
Візито до педатра цілком залишилися задоволені, отримали потрібну інформацію, все влаштувало, дякую.
Гнат 02 Май 2024
Макар 18 Апрель 2024
Ми не вперше уже були на візиті у цього лікаря. Він нам дуже подобається, візит пройшов як завжди прекрасно. Лікар хороший, приємний спеціаліст.
Єва 09 Апрель 2024
Дарʼя 22 Март 2024
Все було добре, нам прийом дуже сподобався. Лікар призначила лікування, лікуємося
Максим 27 Февраль 2024
Чудова лікарка, враження тільки позитивні, рекомендуємо її!

Все врачи Бровары