Сторінка 9: Інфекціоністи в Києві

Лікар Інфекціоніст, Педіатр Раус Ірина Володимирівна на Doc.ua
Досконало володіє діагностикою та методами лікування дитячих інфекційних захворювань, а також інших хвороб дитячого віку. Підбирає індивідуально схеми вакцинації, спостерігає дітей з хронічною патологією. Має глибоку теоретичну підготовку в питаннях ВІЛ-інфекції у дітей.
Лікар Інфекціоніст Бабешко Юлия Сергіївна на Doc.ua
Кваліфікований спеціаліст з багаторічним досвідом, який спеціалізується на лікуванні вірусних гепатитів, менінгітів, вітряної віспи, скарлатини, кору, кишкових інфекцій, дифтерії та інших інфекційних захворювань, спричинених вірусами, бактеріями, гельмінтами, найпростішими.
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, Інфекціоніст Губіна Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна лікар педіатр, дитячий інфекціоніст та гастроентеролог другої категорії. Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як: обструктивні бронхіти, ларинготрахеїти, пієлонефрити і ІМВС, функіональні порушення травлення, ДЖВП, глистяні інвазії, атопічний дерматит, бронхіальну астму, вірусні інфекції, ацетономічні стани різної етіології та ін
Лікар Інфекціоніст Кулєш Олена Валеріївна на Doc.ua
Кулєш Олена Валеріївна
Лікар-інфекціоніст має значний досвід лікування запальних, імунних та інфекційних розладів функції печінки і жовчовивідних органів. Проводить ранню діагностику патологій і надає кваліфіковану допомогу при невідкладних станах
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Іванович Ганна Андріївна на Doc.ua
Педіатр, інфекціоніст другої кваліфікаційної категорії Іванович Анна Андріївна, проводить консультації, збір анамнезу, огляди, аускультацію, пальпацію, призначення аналізів, призначення та контроль (корекція) лікування, профілактичні огляди, патронаж новонароджених, складання графіка щеплень, консультації по ГВ, прикорму, догляду за дітьми.
Френдлік, дитяча клініка на Боголюбова
Київська міська клінічна лікарня № 1
Харківське шосе 121на карті
Дарницькийм. Червоний хутір
Лікар Інфекціоніст Савін Ігор Володимирович на Doc.ua
Ігор Володимирович вже більше 10-ти років займається лікуванням гострих кишкових захворювань (сальмонельоз, ротавірусна інфекція, шигельоз), повітряно-крапельних хвороб (кір, скарлатина, епідемічний паротит), інфекцій зовнішніх покривів і також трансмісивних і нетрансмісивних кров'яних інфекцій
Лікар Інфекціоніст Богушевич  Ганна  Вячеславівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як хвороба Лайма, хронічні вірусні гепатити, інфекційний мононуклеоз, герпетичні інфекції.