Лікар Гепатолог, Інфекціоніст Янченко Віталій Ігорович на Doc.ua

Янченко Віталій Ігорович

Лікар вищої категорії
23 років досвіду
Дорослі
Доктор Янченко є передовим фахівцем в сфері інфектології та гепатології. Лікар займається всебічною терапією гепатитів всіх типів і форм, дегеративних процесів в печінці, паразитарних захворювань. З 2002 р. доктор Янченко успішно виконав понад 500 процедур з узяття біопсії печінки.
Янченко Клініка
Повторная консультация 1000 грн
ул. Рижская, 73гна карті
Шевченківськийм. Сирець
Лабораторія Лік. Рьодгера
ул. Старонаводницкая, 13, офис 48 Секция Ана карті
Печерськийм. Печерська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 19 Жовтень Ср 20 Жовтень Чт 21 Жовтень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Консультант по гепатології та інфекційних захворювань в рамках Національної академії медичних наук Україи і МОЗ України по санітарній авіації (2020)
  • 30 публікації, в тому числі в англійському медичному журналі
  • 4 авторських права на винахід, 3 патенти
  • “Подяка” від спілки ветеранів АТО Святошинського району м.Києва
  • Регулярні інтерв'ю на 24 каналі, 4 каналі, Київ Лайф, Одеса Лайф, 5 каналі, каналі Еспресо
  • Участь в телепрограмі на каналі Інтер “Стосується кожного”
  • Пряма лінія газети Факти виступ кожного року

Освіта

• Національный медичний університет ім. О.О. Богомольца м. Київ (1997)

Курси

• Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика кафедра інфекційних хвороб - спеціалізація інфекційні захворювання. (Клінічна лікарня № 4, м Київ, Україна) (1998)
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Клінічна лікарня № 4, м Київ, Україна, клінічний ординатор кафедри інфекційних захворювань (2000)
  • ТУ 6 міс. з УЗД та пункційної біопсії печінкі під контролем УЗ на базі національного Інституту хірургії та трансплатології ім. О.О. Шалімова НАМН України
  • Телль-Авіі Ізраіль доля у гепатологічному форумом (2012)
  • Амстердам Нідерланди конференція EASL (2013)
  • Стажування в Німеччині на робочому місці - Німецькі Медичні Інститути в Берліні 3 тижні (2014 року)

Участь в асоціаціях

• Київська та українська асоціація інфекціоністів
  • Американська (ASLD)
  • Європейська (EASL)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Терапія хронічних гепатитів С, B, D т. і.
  • Лікування пацієнтів з цирозом
  • Лікування на рівні міжнародних стандартів пацієнтів з хворобою Лайма

Перевірені відгуки про лікаря

87 Відгуки
Зинада 21 Квітень 2021
Профессионал, знающий свое дело. Доктор произвел хорошее впечатление
Лидия 16 Жовтень 2020
Доктор внимательный, всё осмотрел, расспросил.
Валерий 22 Січень 2020
Доктор внимательный, выслушал. Так как это был первый визит, еще рано что-то говорить. Но в целом довольны визитом. Мы были у трех врачей, он нам больше всего понравился.
Елена 27 Грудень 2019
Я очень довольна. Внимательный доктор, ответил на все интересующие вопросы. Консультация мне понравилась, буду обращаться еще.
Галина 29 Листопад 2019
Мне все понравилось. Доктор замечательно все объяснил, все очень подробно рассказал, ответил на все интересующие меня вопросы.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ