Лікар Інфекціоніст, Сімейний лікар Сіхарулідзе Катерина Георгіївна на Doc.ua

Сіхарулідзе Катерина Георгіївна

Лікар вищої категорії
17 років досвіду
Дорослі
Лікар Сіхарулідзе спеціалізується на діагностиці та лікуванні субфебрилітету, лихоманки неясного генезу, цирозу печінки, герпетичних / TORCH-інфекцій, лімфаденопатії, вірусних гепатитів та інших хвороб
Інститут епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л.В. Громашевського
ул. Амосова, 5ана карті
Солом'янськийм. Палац Україна
Приватний кабінет сімейного лікаря Сіхарулідзе К. Г.
ул. Предславинская, 37, оф. 509на карті
Печерськийм. Палац Україна
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Досвід роботи:

• 2005-2012 рр. – черговий лікар, інфекційне відділення, Київська міська клінічна лікарня № 4;
  • з 2007 р. – лікар-інфекціоніст, «Інститут епідеміології та інфекційніх хвороб» НАМНУ ім. Л. В. Громашевського.

Освіта

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького (2002)
  • Інтернатура за фахом «Інфекційні хвороби» на кафедрі інфекційних хвороб Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика (2005)
  • Клінічна ординатура за спеціальністю «Інфекційні хвороби» на кафедрі інфекційних хвороб НМАПО ім. П.Л. Шупика (2007)
  • Спеціалізація «Загальна практика-сімейна медицина», Українська військово-медична академія (2021)

Курси

• Передатестаційний цикл (2010)
  • Спеціалізація з ультразвукової діагностики (2014)
  • Передатестаційний цикл (2016)
  • Професійна школа «Академія сімейного лікаря», НМАПО ім.П.Л.Шупика (2020)
  • Професійна дводенна монотематична школа «Антибіотикорезистентності при лікуванні запальних захворювань ЛОР органів як міждисциплінарна проблема», Школа доказової медицини (2020)
  • Сертифікат «Антибактеріальна терапія при цирозі», МЗРФ (2020)
  • Сертифікат «Диференціальний діагноз холестазу. Клінічні приклади», МЗРФ (2020)
  • Сертифікат «Терапевтичні аспекти варикозних кровотеч», МЗРФ (2020)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція для лікарів «Мистецтво лікування», післядипломний курс професійного удосконалення. Асоціація превентивної та антиейджинг медицини, Черкаси (2020)
  • Міжнародний конгрес з акредитації АССМЕ «Pandemic STOP», НМУ ім.О.О.Богомольця
  • Сертифікат «Коморбідний пацієнт: серце, шлунково-кишковий тракт і печінку», МЗРФ (2020)
  • Сертифікат «Можливості та рекомендації міжнародних співтовариств щодо спрощення діагностики і лікування хронічного гепатиту С», МЗРФ (2020)
  • Науково-практична конференція «Антибіотикотерапія 2020», ЛНМУ ім. Д. Галицького (2020)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція для лікарів «Мистецтво лікування», післядипломний курс професійного удосконалення, Асоціація превентивної та антиейджинг медицини, Львів (2020)
  • Науково-практична конференція «Первинна ланка», «Вторинне ланка», «Стосується всіх», «Міждисциплінарна взяємодія», НМУ ім.О.О.Богомольця (2020)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція для лікарів «Мистецтво лікування», післядипломний курс професійного удосконалення.Асоціація превентивної та антиейджинг медицини, Запоріжжя (2020)
  • Сертифікат «Епштейна-Барр вірусна інфекція: лікувати або не лікувати?», ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології» (2020)
  • Сертифікат «Секрети Лор діагностики при першому контакті», ГО Медичний простір (2020)
  • Сертифікат «Замки. Проблема родом з дитинства», ГО Медичний простір (2020)
  • Майстер-клас «Консиліум професіоналів при коморбідних станах», НМАПО ім. П. Л. Шупика (2020)
  • Науково-практична школа Всеукраїнської асоціації фахівців з серцевої недостатності «Фармакологічне лікування серцевої недостатності в сучасних умовах», ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені М.Д.Стражеска» НАМН України
  • Майстер-клас «Коморбідні стану: ревматологія, терапія, імунологія, сімейної медицини, невідкладні стани», НУОЗУ ім.П.Л.Шупика (2021)
  • Сертифікат «Серцева недостатність у практиці сімейного лікаря: шлях пацієнта , діагностика і принципи лікування», НМУ ім.О.О.Богомольця (+2021)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція для лікарів «Мистецтво лікування» МОЗ України, НМУ ім.О.О.Богомольця, НМАПО ім.П .Л.Шупіка (2021)
  • Майстер-клас «Хронічний коронарний синдром: діагностика і сучасне лікування», НМУ ім.О.О.Богомольця (2021)
  • Сертифікат «Хвороба Лайма - як побачити ліс за деревами», Інститут ревматології (2021)

Виконувані процедури

• Призначення обстежень і інтерпретація результатів інструментальних та лабораторних досліджень (в т.ч. ТОRCH-інфекції, інфекційний мононуклеоз, гельмінтози, бореліоз, вірусні і невірусні гепатити)
  • Призначення лікування та курація пацієнтів під час лікування
  • Напрямок на консультацію до вузьких спеціалістів
  • Рекомендації з метою профілактики захворювань
  • Рекомендації з адаптації пацієнтів з хронічними захворюваннями з метою поліпшення якості життя
  • Обстеження перед плануванням вагітності

Перевірені відгуки про лікаря

243 Відгуки
Владислав 17 Серпень 2021
Лікарка гарна людина. Дуже мені допомогла у вирішені проблеми, була до мене уважною, все записує, пояснює. Мені дуже сподобалось
Марина 27 Липень 2021
Дуже гарний спеціаліст, лікар підтвердив мій діагноз. Я задоволена прийомом. Лікар дуже гарно все розповіла, проінформувала
Анна 26 Липень 2021
Отличный доктор!
Владимир 24 Липень 2021
Доктор очень понравился, квалифицированный, уделила должное внимание, все расспросила. Мы очень довольны что попали к этому доктору
Марина 17 Червень 2021
Професійний, уважний лікар