Сторінка 7: Гінекологи-ендокринологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог Соколова Марія Глібівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар Марія Глібівна є фахівцем з антенатального (допологового) догляду. Надає весь спектр акушерсько-гінекологічної допомоги. Займається підготовкою до вагітності, надає допомогу при невиношуванні. Проводить лікування в сфері ендокринної, інвазивної амбулаторної гінекології, урогінекології.
MIRUM clinic
вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька), 1на карті
Подільськийм. Нивки
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Безверхня Марина Степанівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, проводить кольпоскопію і УЗД для уточнення діагнозу, огляд і вивчення анамнезу, після чого призначає лікування і при необхідності його коригує. Успішно лікує жіноче безпліддя, міому матки, кісту яєчника і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець Градова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД. Основними професійними напрямками діяльності є проведення гістероскопії, малих оперативних втручань і штучної інсемінації, а також лікування безпліддя, невиношування вагітності, патології шийки матки, діагностичні та лікувальні оперативні втручання, порушення менструального циклу, клімактеричних синдромів, інфекції, що передаються статевим шляхом.
Міні ЕКО центр
вул. Щекавицька, 7/10на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Карпенко Анжеліка Миколаївна на Doc.ua
Анжеліка Миколаївна - акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, який оперуючий гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики. Також є дитячим гінекологом. Регулярно бере участь в державних і міжнародних конференціях по впровадженню сучасних методик в оперативній гінекології.
Медичний центр «Медикс»
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець Дениско-Майстренко  Ірина Георгіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД. Займається лікуванням патологій шийки матки, статевих інфекцій, жіночого безпліддя, порушень менструального циклу. Володіє сучасними методиками ультразвукових досліджень, радіохвильової терапії. Займається веденням нормальної і патологічний вагітності
«ДОБРОДІЙ», сімейний медичний центр
вул. Чавдар, 8на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Москаленко Ганна Федорівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст вищої категорії, головне завдання якого полягає в збереженні жіночого здоров'я. Проводить УЗД-дослідження і кольпоскопію для постановки правильного діагнозу для подальшого успішного лікування кісти яєчника, ЗПСШ, жіночого безпліддя та ін.
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог Редько Наталія Олександрівна на Doc.ua
Основні напрямки лікарської діяльності Наталії Олександрівни це лікування ендокринних гінекологічних захворювань, супровід вагітності, лікування безпліддя і невиношування вагітності, лікування патології шийки матки, ультразвукова діагностика гінекологічної патології.
Лікар Гінеколог-ендокринолог Журавська Світлана Миколаївна на Doc.ua
Акушер гінеколог вищої категорії, що спеціалізується в сфері гінекологічної ендокринології, планування сім'ї, а також вирішенням проблем із зачаттям
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Андрєєва Галина Миколаївна на Doc.ua
31рік досвіду
Основна сфера діяльності - лікування ендокринних захворювань жіночої статевої сфери. Займається лікуванням патологій шийки матки, жіночої безплідності, періоду клімаксу, локальних запальних процесів статевих органів. Підбирає методи контрацепції. Приймає дітей віком від 14 років.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Мамолог Кравчук Інна Іванівна на Doc.ua
Інна Іванівна є досвідченим акушером-гінекологом, гінекологом-ендокринологом, мамологом, фахівцем у сфері дитячої та підліткової гінекології. Проводить ультразвукові дослідження, терапію захворювань шийки матки та інших хвороб жіночих статевих органів. Займається лікуванням запальних, дистрофічних захворювань вульви, хронічного ендометриту, рецидивних ендо-, екзоцервіціта за допомогою плазмоліфтінгу