Сторінка 10: Гінекологи-ендокринологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Зінченко Галина Гаврилівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар гінеколог-ендокринолог, має більше 30 років стажу роботи, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, передракових захворювань, преклімакса і ін.
Porcelain-Esthetics (Порцелян-Естетікс)
Консультация без осмотра – 365 грн. Консультация с осмотром – 695 грн. Повторная консультация – 280 грн. Консультация гинеколога-эндокринолога – 440 грн.
вул. Отто Шмідта, 26 бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Ярославцева Ірена Володимирівна на Doc.ua
Ярославцева Ірена Володимирівна консультує пацієнтів від 18 років. Має значний досвід у лікуванні гінекологічних захворювань: запалень жіночої сечостатевої системи, ендометріозу, міоми тіла матки, кісти яєчників, ендокринних патологій (гіперандрогенії, синдрому полікістозних яєчників, пролактинемії та ін.). Веде консультації з планування вагітності та репродуктивного здоров'я, по грудному вигодовуванню і проблем молочної залози під час лактації. Проводить консультації з гендерної дисфорії і транссексуалізму
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Чорнописька Юлія Федотівна на Doc.ua
Юлія Федотівна займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань і патологій. Виконує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, радіохвильової коагуляції шийки матки та ін. Займається лікуванням запальних захворювань органів малого таза, інфекцій, що передаються статевим шляхом, гормональних порушень
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Сівкевич Юлія Вікторівна на Doc.ua
Юлія Вікторівна займається лікуванням патологій шийки матки, запальних захворювань, гормонозалежних порушень (кісти, міома, ендометріоз). Володіє сучасними репродуктивними методами лікування безпліддя. Проводить діагностику УЗД малого тазу
Лікар Гінеколог-ендокринолог Дріманова Жанна Павлівна на Doc.ua
Жанна Павлівна гінеколог-ендокринолог з досвідом роботи більше 40 років. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, ендокринних розладів, запальних захворювань жіночої репродуктивної системи
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог Сафіна Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. У сферу її професійних інтересів входять: гінекологічна ендокринологія, лікування безпліддя, оперативна гінекологія, гістероскопічні операції тощо.
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Гінеколог-ендокринолог Калугіна Людмила Вадимівна на Doc.ua
Калугіна Людмила Вадимівна
Доктор медичних наук
Гінеколог-ендокринолог, доктор медичних наук, здійснює УЗД щитовидної та молочної залози, кольпоскопію, операції в гінекології. Займається лікуванням полікістозу яєчників, безпліддя, невиношування вагітності, аденомиоза, мастопатії, фіброміоми матки та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Єрмолович Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог консультує і лікує жінок з гінекологічною, акушерською та ендокринною патологією репродуктивної сфери. Призначає повне обстеження для встановлення діагнозу, в тому числі самостійно виконує кольпоскопію, біопсію. У лікуванні використовує сучасні медикаментозні засоби і схеми терапії, індивідуально підбирає методи контрацепції
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Бондаренко Ірина Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань жіночої статевої системи, проводить втручання в області естетичної гінекології: інтимну контурну пластику, омолодження інтимної зони, плазмоліфтинг та ін. На прийом до лікаря можуть також звертатися англомовні пацієнти
MayaMi (МаяМі), клініка естетичної медицини
В стоимость входит консультативный прием с осмотром в кресле + кольпоскопия
вул. Січових Стрільців, 42на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Корнієнко Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна володіє в повному обсязі методами хірургічного лікування в гінекології (гістероскопія, лапароскопія, лапаротомія, гістерорезектоскопія), також спеціалізується у пластичній хірургії. Займається проблемами невиношування, жіночого безпліддя і гормональних порушень