Сторінка 8: Гінекологи-ендокринологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Зінченко Галина Гаврилівна на Doc.ua
Лікар гінеколог-ендокринолог, має більше 30 років стажу роботи, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, передракових захворювань, преклімакса і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Ткачук Марина Олександрівна на Doc.ua
Висококваліфікований гінеколог, спеціалізується на діагностиці та терапії ендокринних порушень у жінок репродуктивного віку, в період менопаузи. Володіє різними сучасними методами обстеження та лікування патологій шийки матки, ендокринної патології (дисфункція яєчників, гіперандрогенії, аденоміоз, гіперпролактинемії, безпліддя, міома матки, новоутворення яєчників, клімактеричні постменопаузальні порушення та ін.), Питаннями планування вагітності
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Демишева Інна Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, фахівець з УЗ-діагностики в акушерстві та гінекології, мамолог. Брала участь в наукових виставках, семінарах і конференціях по своїй спеціальності.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Сафіна Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. У сферу її професійних інтересів входять: гінекологічна ендокринологія, лікування безпліддя, оперативна гінекологія, гістероскопічні операції тощо.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Бондаренко Ірина Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань жіночої статевої системи, проводить втручання в області естетичної гінекології: інтимну контурну пластику, омолодження інтимної зони, плазмоліфтинг та ін. На прийом до лікаря можуть також звертатися англомовні пацієнти
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог Соколова Марія Глібівна на Doc.ua
Лікар Марія Глібівна є фахівцем з антенатального (допологового) догляду. Надає весь спектр акушерсько-гінекологічної допомоги. Займається підготовкою до вагітності, надає допомогу при невиношуванні. Проводить лікування в сфері ендокринної, інвазивної амбулаторної гінекології, урогінекології.
Лікар Гінеколог-ендокринолог Шейгас Лідія Олександрівна на Doc.ua
Лідія Олександрівна - лікар спеціалізується на лікуванні ендокринних гінекологічних захворювань. У своїй роботі застосовує широкий спектр методик для профілактики жіночого безпліддя, порушень менструального циклу, патологічного клімаксу, а також запальних захворювань піхви і шийки матки.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Клімова Марина Віталіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець. Проводить малі інвазивні операції, кольпоскопію. Консультує з планування сім'ї, з контрацепції. Займається веденням вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Андрєєва Наталія Юріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог. Практична робота, спрямована на надання допомоги з питань порушення менструального циклу, безпліддя, запальних захворювань, питань контрацепції. Проводить УЗ-діагностику.
Лікар Акушер-гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Марченко Марія Зіновіївна на Doc.ua
Спеціаліст з широкою теоретичною базою підготовки в гінекології. Є сертифікованим фахівцем в області ендокринної гінекології, займається лікуванням порушень менструального циклу, полікістозу яєчників, вродженої дисфункції наднирників, гіперандрогенії, гіперпластичних процесів ендометрія, клімактеричних розладів і ін. Володіє сучасними підходами в діагностиці та лікуванні безплідного шлюбу. Має великий досвід з медичного супроводу фізіологічної та індукованої вагітності. Проводить діагностику і лікування пацієнток з запально-інфекційними захворюваннями статевої системи, в тому числі запаленнями органів малого таза, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Володіє методиками УЗ-діагностики органів малого таза.
chevron_left
Показати ще 8 Лікаріautorenew
8 9 chevron_right