Сторінка 9: Гінекологи-ендокринологи в Києві

Лікар УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Коноваленко Іван Володимирович на Doc.ua
Вирішує проблему безпліддя, лікує патології шийки матки (ерозії, дисплазію), запальні хвороби, інфекційні.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Гусарук Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається діагностикою та лікуванням захворювань гінекологічного профілю, надає допомогу при гормональних порушеннях. Проводить кольпоскопію, гістерорезектоскопії, вакцинацію проти ВПЛ, радіохвильову терапію, кріодеструкцію шийки матки, поліпектомію та інші процедури. Лікує такі захворювання, як кольпіт, цервіцит, міома матки, аднексит, бартолініт та інші
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Семеняка Анастасія Миколаївна на Doc.ua
1.0
Доктор спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, кольпоскопію, видалення папілом, біопсію шийки матки. Лікує такі захворювання і патології, як: кіста яєчників, кандидоз, ендометріоз, сифіліс, трихомоніаз, гонорея
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог Лавриненко Василь Петрович на Doc.ua
Василь Петрович спеціалізується на ендокринній, онкологічній гінекології. Займається діагностикою, лікуванням порушень менструальної функції, менопаузи. Лікує доброякісні та передракові процеси органів жіночої статевої системи. Проводить моніторинг гіперпластичних процесів ендометрія у репродуктивному, перехідному і пізньому менопаузальному віці, лікування ендокринних форм невиношування вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Онколог-гінеколог Глущенко Марина Петрівна на Doc.ua
Глущенко Марина Петрівна — акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, ендокринолог. Проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію, офісну гістероскопію. Лікує захворювання і патології гінекологічного профілю. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Кудріцька  Лівія Георгіївна на Doc.ua
Лівія Георгіївна лікар акушер – гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шийки матки, лікуванні запальних процесів, порушень менструального циклу, ведення вагітності, лікування безплідності, лікування клімактеричних розладів, гормональних порушень. Також лікар проводить УЗД.
Лікар Акушер-гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Федуліна Інна Вікторівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД має досвід роботи в практичній гінекології більше 19 років. Проводить діагностичні та лікувальні гінекологічні процедури і маніпуляції, грамотно призначає лікування при фіброміомі матки, ендометріозі, полікістозі яєчників, запальних захворюваннях матки і придатків, захворюваннях, що передаються статевим шляхом та ін. патології жіночої репродуктивної сфери