Журавльова Олена Миколаївна

Відгуки про лікаря Журавльова Олена Миколаївна

Лікар першої категорії
22 років досвіду
Дорослі
УЗД-фахівець, акушер-гінеколог першої категорії, проводить пренатальний скринінг, УЗД в гінекології, УЗД молочних залоз, кольпоскопію, малі гінекологічні операції та ін. Займається лікуванням ЗПСШ, жіночого безпліддя, патологій шийки матки, плануванням сім'ї і ін. Лікар є завідуючою відділення УЗ-діагностики і регулярним учасником тематичних конференцій та семінарів
Інститут планування родини
ул. Платона Майбороды, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Reprolife (Репролайф)
ул. Шумского, 5на карті
Дарницькийм. Славутич
Клініка репродуктивної медицини Reprolife (Репролайф)
ул. Саперное поле, 3на карті
Печерськийм. Печерська
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Ср 28 Липень Чт 29 Липень Пт 30 Липень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
55 Відгуки
Софія 03 Серпень 2020
Все сподобалось, лікарка дуже компетентна, уважно вислухала мою проблему та підібрала правильне лікування.
Бригитта 04 Червень 2020
Я у доктора наблюдаюсь уже очень давно. Просто в разных клиниках она работала, и скажем так я иду не в клинику, а к доктору. Это говорит о том, что доктор очень хороший. Наблюдаюсь у нее больше пяти лет. В разных клиниках.
Наталія 21 Квітень 2020
Знаю лікаря давно. Дуже хороший спеціаліст.
Альона 11 Січень 2020
Все було чудово.Мені все сподобалося.Я взагалі їхала по рекомендації.Все було організовано, все було професійно.
Яна 29 Листопад 2019
Лікар була дуже ввічлива. На мій погляд, компетентна.
Яна 29 Листопад 2019
Лікар була дуже уважна, ввічлива. Консультацією залишилися задоволені.
Олена 19 Лютий 2019
Лікар хороша як людина та компетентний спеціаліст. Буду продовжувати своє лікування у неї. Загалом перше враження було дійсно чудове.
Татьяна 04 Червень 2018
Все хорошо.
Галина 19 Лютий 2018
Мені дуже сподобалося. Лікар кваліфікований, добре мене вислухала і зрозуміла мою проблему. Зробила повністю огляд і назначила лікування.
Анна 09 Травень 2017
НЕ РЕКОМЕНДУЮ. не смогла вылечить молочницу. Сдала в IPS анализы. Елена Николаевна судя по анализам сказала, что я здорова и она не понимает почему и откуда берутся симптомы. Прописала препараты на повышение иммунитета. Через полгода пошла к другому врачу с их анализами, она удивилась что мне не назначили лечение на устранение бактерии что выявили анализы от IPS, которая и вызывает эту проблему. Отправили на пересдачу анализов на всякий случай, они так же повторно подтвердили наличие бактерии. Либо Елена Николаевна не умеет читать анализы, либо не хотела мной заниматься. Лечение назначить нужное не смогла, проблема с симптомами осталась, зато содрали более 2 000 грн за такое "лечение", повысили иммунитет... Стоит дорого, лечить не умеет, раз не смогла справится с элементарной молочницей, хотя врач на этом специализируется, именно по этому ее и выбрала.
chevron_left 1 2 3
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ