Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Журавльова Олена Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Журавльова Олена Миколаївна

Лікар першої категорії
22 років досвіду
Дорослі
УЗД-фахівець, акушер-гінеколог першої категорії, проводить пренатальний скринінг, УЗД в гінекології, УЗД молочних залоз, кольпоскопію, малі гінекологічні операції та ін. Займається лікуванням ЗПСШ, жіночого безпліддя, патологій шийки матки, плануванням сім'ї і ін. Лікар є завідуючою відділення УЗ-діагностики і регулярним учасником тематичних конференцій та семінарів
Інститут планування родини
ул. Платона Майбороды, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Reprolife (Репролайф)
Повторний прийом - 750 грн.
ул. Шумского, 5на карті
Дарницькийм. Славутич
Клініка репродуктивної медицини Reprolife (Репролайф)
ул. Саперное поле, 3на карті
Печерськийм. Печерська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 13 Серпень Нд 14 Серпень Пн 15 Серпень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
58 Відгуки
Алла 21 Лютий 2022
Я залишилась дуже задоволена, лікар компетентний, запитання були всі по суті, отримала вичерпні відповіді
Софія 03 Серпень 2020
Все сподобалось, лікарка дуже компетентна, уважно вислухала мою проблему та підібрала правильне лікування.
Бригитта 04 Червень 2020
Я у доктора наблюдаюсь уже очень давно. Просто в разных клиниках она работала, и скажем так я иду не в клинику, а к доктору. Это говорит о том, что доктор очень хороший. Наблюдаюсь у нее больше пяти лет. В разных клиниках.
Наталія 21 Квітень 2020
Знаю лікаря давно. Дуже хороший спеціаліст.
Альона 11 Січень 2020
Все було чудово.Мені все сподобалося.Я взагалі їхала по рекомендації.Все було організовано, все було професійно.
Яна 29 Листопад 2019
Лікар була дуже ввічлива. На мій погляд, компетентна.
Яна 29 Листопад 2019
Лікар була дуже уважна, ввічлива. Консультацією залишилися задоволені.
Олена 19 Лютий 2019
Лікар хороша як людина та компетентний спеціаліст. Буду продовжувати своє лікування у неї. Загалом перше враження було дійсно чудове.
Татьяна 04 Червень 2018
Все хорошо.
Галина 19 Лютий 2018
Мені дуже сподобалося. Лікар кваліфікований, добре мене вислухала і зрозуміла мою проблему. Зробила повністю огляд і назначила лікування.
chevron_left 1 2 3
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ