Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Журавльова Олена Миколаївна на Doc.ua

Журавльова Олена Миколаївна

Лікар першої категорії
22 років досвіду
Дорослі
УЗД-фахівець, акушер-гінеколог першої категорії, проводить пренатальний скринінг, УЗД в гінекології, УЗД молочних залоз, кольпоскопію, малі гінекологічні операції та ін. Займається лікуванням ЗПСШ, жіночого безпліддя, патологій шийки матки, плануванням сім'ї і ін. Лікар є завідуючою відділення УЗ-діагностики і регулярним учасником тематичних конференцій та семінарів
Інститут планування родини
ул. Платона Майбороды, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Reprolife (Репролайф)
ул. Шумского, 5на карті
Дарницькийм. Славутич
Клініка репродуктивної медицини Reprolife (Репролайф)
ул. Саперное поле, 3на карті
Печерськийм. Печерська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 26 Листопад Нд 27 Листопад Пн 28 Листопад keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Спеціалізація «Ультразвукова діагностика», при Харківській медичній академії післядипломної освіти (2006)
  • ТУ «УЗД в акушерстві та гінекології» (2008)
  • ТУ «Актуальні питання УЗД в перинатології, генетиці, гінекології»
  • Спеціалізація «Ультразвукова діагностика», при Луганському медичному університеті (2012)
  • Передатестаційний цикл з акушерства та гінекології (2014)
  • ТУ « Основи гістеро- та лапароскорпії в гінекології» при Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (2015)
  • ПАЦ за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» при Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (2015)
  • спеціалізація «Ультразвукова діагностика», при Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (2015)
  • ТУ «Репродуктивна ендокринологія», Київ (2019)
  • УЗ-дослідження плоду з об'ємною реконструкцією в 3D/4D (на всіх термінах вагітності)
  • УЗ-дослідження багатоплідної вагітності з об'ємною реконструкцією в 3D / 4D (на всіх термінах вагітності)
  • УЗ-дослідження при патологічних станах плода з розширеною допплерометрией, об'ємної реконструкцією плацентарного судинного пучка
  • УЗ-дослідження жіночих тазових органів з об'ємною реконструкцією в 3D
  • Спеціалізується по УЗ-діагностики стану жіночої репродуктивної системи і плода під час вагітності, в тому числі - при багатоплідній вагітності
  • УЗ-дослідження молочних залоз, щитовидної залози
  • Проведення простий і розширеної кольпоскопії
  • Твори малих гінекологічних операцій
  • Сучасні діагностика і методи лікування гострих і хронічних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, ендокринних розладів, сечостатевих інфекцій, патології шийки матки
  • Ведення одноплодной і багатоплідної вагітності

Освіта

• Луганский национальный медицинский университет (1997)
  • Интернатура по специальности «Акушерство и гинекология» (1999)

Курси

• ТУ «УЗД в акушерстві та гінекології» (2008)
  • ТУ «Актуальні питання УЗД в перинатології, генетиці, гінекології»
  • Передатестаційний цикл з акушерства та гінекології (2014)
  • ТУ «Репродуктивна ендокринологія», Київ (2019)

Виконувані процедури

• Ведення одноплодной і багатоплідної вагітності

Перевірені відгуки про лікаря

58 Відгуки
Алла 21 Лютий 2022
Я залишилась дуже задоволена, лікар компетентний, запитання були всі по суті, отримала вичерпні відповіді
Софія 03 Серпень 2020
Все сподобалось, лікарка дуже компетентна, уважно вислухала мою проблему та підібрала правильне лікування.
Бригитта 04 Червень 2020
Я у доктора наблюдаюсь уже очень давно. Просто в разных клиниках она работала, и скажем так я иду не в клинику, а к доктору. Это говорит о том, что доктор очень хороший. Наблюдаюсь у нее больше пяти лет. В разных клиниках.
Наталія 21 Квітень 2020
Знаю лікаря давно. Дуже хороший спеціаліст.
Альона 11 Січень 2020
Все було чудово.Мені все сподобалося.Я взагалі їхала по рекомендації.Все було організовано, все було професійно.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ