Сторінка 11: Гінекологи-ендокринологи в Києві

Сьогодні, 22 Червня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Бондаренко Ірина Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань жіночої статевої системи, проводить втручання в області естетичної гінекології: інтимну контурну пластику, омолодження інтимної зони, плазмоліфтинг та ін. На прийом до лікаря можуть також звертатися англомовні пацієнти
MayaMi (МаяМі), клініка естетичної медицини
В стоимость входит консультативный прием с осмотром в кресле + кольпоскопия
вул. Січових Стрільців, 42на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Корнієнко Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна володіє в повному обсязі методами хірургічного лікування в гінекології (гістероскопія, лапароскопія, лапаротомія, гістерорезектоскопія), також спеціалізується у пластичній хірургії. Займається проблемами невиношування, жіночого безпліддя і гормональних порушень
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Каюкова Таїсія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та ендокринології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: кандидоз, дисплазія шийки матки, хламідіоз, гонорея, сифіліс та інші
Лікар Гінеколог-ендокринолог Шейгас Лідія Олександрівна на Doc.ua
Лідія Олександрівна - лікар спеціалізується на лікуванні ендокринних гінекологічних захворювань. У своїй роботі застосовує широкий спектр методик для профілактики жіночого безпліддя, порушень менструального циклу, патологічного клімаксу, а також запальних захворювань піхви і шийки матки.
КДЦ Святошинського району, філіал №4
ул. Булаховского, 26на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Семенюк Людмила Миколаївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог. Допомагає пацієнтам ефективно вирішувати безліч проблем гінекологічного характеру. Лікує такі захворювання, як: порушення менструального циклу, патології структури яєчників і ендометрія, доброякісні пухлини матки і придатків, запальні і дисгормональні захворювання шийки матки та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець Клімова Марина Віталіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець. Проводить малі інвазивні операції, кольпоскопію. Консультує з планування сім'ї, з контрацепції. Займається веденням вагітності.
Лікувально-діагностичний центр ADONIS
вул. Раїси Окіпної, 8Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Андрєєва Наталія Юріївна на Doc.ua
21рік досвіду
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог. Практична робота, спрямована на надання допомоги з питань порушення менструального циклу, безпліддя, запальних захворювань, питань контрацепції. Проводить УЗ-діагностику.
Приватна жіноча консультація «Українська медична група»
вул. Стрітенська, 4/13на карті
Печерськийм. Золоті ворота
Лікар Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Волкова  Наталія Юріївна на Doc.ua
Наталія Юріївна лікар гінеколог-ендокринолог, займається лікуванням захворювань порушень менструального циклу, гнійно-запальних захворювань органів малого тазу, безпліддя, доброякісних новоутворень яєчників, міоми матки, ендометроіоза. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог, Акушер-гінеколог Кравченко  Богдан Вікторович на Doc.ua
Лікар гінеколог-ендокринолог, онкогінеколог проводить діагностику і лікування порушень репродуктивної функції, ведення вагітності, УЗД ОМТ, соносальпінгографію (гідросальпінгографію), оперативні втручання: видалення доброякісних новоутворень жіночих статевих органів, лікування дисплазії шийки матки різними методами, пластичні операції малих і великих статевих губ і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець Ткаченко Юлія Юріївна на Doc.ua
Ткаченко Юлія Юріївна - акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност. Проводить цифрову відеокольпоскопію; кріодеструкцію шийки матки; введення і видалення ВМС під контролем УЗД