Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог Ткачук Марина Олександрівна на Doc.ua

Ткачук Марина Олександрівна

Лікар вищої категорії
22 років досвіду
Дорослі
Діти
Висококваліфікований гінеколог, спеціалізується на діагностиці та терапії ендокринних порушень у жінок репродуктивного віку, в період менопаузи. Володіє різними сучасними методами обстеження та лікування патологій шийки матки, ендокринної патології (дисфункція яєчників, гіперандрогенії, аденоміоз, гіперпролактинемії, безпліддя, міома матки, новоутворення яєчників, клімактеричні постменопаузальні порушення та ін.), Питаннями планування вагітності
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Курси підвищення кваліфікації (1994, 1998, 1999, 2000)
  • Сертифікаційний курс«Акушерство і гінекологія з основами гінекологічної ендокринології» (2005) Спеціалізовані курси з лазерної медицини в Державному науковому центрі лазерної медицини МЗРФ (2005)
  • «Акушерство та гінекологія. Невідкладні стани» (2010)
  • «Експертиза тимчасової і стйкої непрацездатності» (2012)
  • «Ультразвукова діагностика» в Інституті підвищення кваліфікації Федерального медико-біологічного агентства в м. Москва (2015)
  • «Акушерство і гінекологія з курсом гінекологічної ендокринології» на базі Інституту вдосконалення лікарів ФДБЗ «науковий Медико-Хірургічний Центр ім. І. М. Пирогова» в гм Москва (2015)
/r/n
  • Асоціація акушерів-гінекологів України
/r/n
  • УЗ-діагностика
  • Відеокольноскопія
  • Введення, видалення ВМК
  • Біопсія шийки матки
  • Радіохвильове лікування патологій шийки матки
  • Видалення кандилом
  • Пайпель біопсия эндометрію

Освіта

• Первый Московский государственный медицинский институт им.И.М. Сеченова, «лечебное дело» (1992)
  • Эндокринологический научный центр Российской академии медицинских наук, ординатура (1994)

Курси

• Курси підвищення кваліфікації (1994, 1998, 1999, 2000)
  • «Акушерство та гінекологія. Невідкладні стани» (2010)
  • «Експертиза тимчасової і стйкої непрацездатності» (2012)
  • «Акушерство і гінекологія з курсом гінекологічної ендокринології» на базі Інституту вдосконалення лікарів ФДБЗ «науковий Медико-Хірургічний Центр ім. І. М. Пирогова» в м. Москва (2015)

Участь в асоціаціях

• УЗ-диагностика
  • Видеокольноскопия
  • Введение, удаление ВМК
  • Биопсия шейки матки
  • Радиоволновое лечение патологий шейки матки
  • Удаление кандилом
  • Пайпель биопсия эндометрия

Перевірені відгуки про лікаря

10 Відгуки
Елена 02 Жовтень 2018
Великолепный доктор, чуткий. Доктор имеет индивидуальный подход к своим пациентам и проблему с которой я пришла мы решили. Спасибо доктору.
Марта 14 Липень 2018
Все сподобалось, все дуже гарно розповіла, все добре.
Анастасия 14 Квітень 2018
Все хорошо прошло.