Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Русанова Світлана Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Русанова Світлана Вікторівна

Світлана Вікторівна - акушер-гінеколог, яка пропрацювала в медичній сфері 37 років. Лікар пройшла різні курси і семінари, підтвердивши вищу категорію по УЗД і першу категорію по акушерству та гінекології. Складається в декількох професійних асоціаціях, серед яких Український допплерівський клуб. Працює з пацієнтками, у яких спостерігаються безпліддя, доброякісні пухлини жіночих статевих органів, порушення менструального циклу та ін. Акушер-гінеколог Русанова береться за лікування практично будь-який гінекологічної патології.

Перевірені відгуки про лікаря 108 відгуків

Олена 22 Січень 2024
Гарний фахівець, приємна в спілкуванні, я отримала відповіді на всі запитання, прийомом задоволена, лікаря буду рекомендувати
Лілія 16 Грудень 2023
Досвідчений лікар, видно що в неї великий стаж роботи, але можна бути трохи ввічливішою.
Марина 13 Грудень 2023
Хороший спеціаліст, раніше до лікаря зверталась в іншу клініку. Лікаря знайшла через інтернет, до лікаря звернулась повторно, тому що як спеціаліст, лікар мені подобається. Дуже хороший спеціаліст!
Юлія 10 Листопад 2023
Комфортний лікар, вона провела класну консультацію, розповіла все, пояснила, допомогла вирішити проблему, загалом залишилась задоволеною візитом, тому прийду ще.
Вікторія 30 Жовтень 2023
Залишилась задоволеною - лікар добре усе пояснила.
Уляна 09 Жовтень 2023
Євдокія 04 Жовтень 2023
Гарний лікар.
Алла 28 Серпень 2023
Влада 06 Серпень 2023
Мене зустріла привітна, компетентна, делікатна лікарка, від якої я отримала професійну консультацію. Вона розповіла все про ліки, що я приймаю. Візитом залишилася задоволена.
Марина 19 Липень 2023
Лікарка компетентна, все діагностувала що було потрібно. Мені сподобалась її робота та професіоналізм
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right