Сторінка 7: Дитячі Дерматовенерологи в Києві

Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Делятин Оксана В'ячеславівна на Doc.ua
4.7
Оксана Вячеславівна проводить лікування і діагностику хвороб шкіри, нігтів, волосся. Діагностує і лікує гострі шкірні патології, хронічні захворювання (псоріаз, екзема, вугрової хвороба та інші), хвороби, що передаються статевим шляхом (мікоплазми, уреаплазми, дерматофіброма і т.д.). Має навички дерматоскопії, видалення доброякісних новоутворень шкіри, діатермокоагуляції і кріодеструкції. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Морозова Анастасія Ігорівна на Doc.ua
4.3
Анастасія Ігорівна спеціалізується на лікуванні всіх видів алопецій (андрогенна, дифузна, вогнищева, себорейна та ін.), захворювань шкіри, в т.ч. шкіри волосистої частини голови, порушень структури волосся і росту волосся
Лікар Онколог, Дерматовенеролог Ніколаєва Оксана Володимирівна на Doc.ua
4.0
Спеціаліст проводить видалення новоутворень на шкірі, біоревіталізацію, мезотерапію, ботулінотерапію, плазмоліфтинг. Спеціалізується на видаленні різних новоутворень на обличчі й тілі, лікування акне, омолодження шкіри, лікування целюліту.
Лікар Дерматовенеролог Алі Салям Сахібовіч на Doc.ua
Доктор Алі Салям має багаторічний досвід в діагностиці та лікуванні шкірно-венеричних захворювань. Консультує дітей і дорослих пацієнтів, успішно поєднує клінічну і наукову діяльність
Лікар Дерматовенеролог Салютін Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Салютін Тетяна Олексіївна - фахівець області дерматовенерології. Проводить процедури з лазерної епіляції, видалення шкірних новоутворень, ін'єкційної косметології (мезотерапії, біоревіталізації, контурній пластиці, диспорту), а також доглядові процедури