Сторінка 9: Дитячі Дерматовенерологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Юрчик Яна Миколаївна на Doc.ua
Юрчик Яна Миколаївна
Доктор спеціалізується на дерматовенерології. Проводить видалення новоутворень, дерматоскопію, ін'єкційну дерматологію, косметологію (ботулінотерапію, плазмотерапія, контурну пластику). Лікує такі захворювання і патології, як: псоріаз, атопічний дерматит, акне, піодермія, мікоз, алопеція
Лікар Дерматовенеролог Сокур  Олена Григорівна на Doc.ua
Олена Григорівна лікар дерматовенеролог другої категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань шкіри, таких як: акне, атопічний дерматит, екзема, псоріаз, алергічний дерматит, себорейний дерматит, алопеції різного походження, розацеа, інфекції шкіри, мікози та ін.
Лікар Дерматовенеролог Тріска Наталія Іванівна на Doc.ua
Грамотний фахівець з діагностики і терапії широкого кола дерматовенерологічних захворювань дорослих і дітей. Займається консервативним лікуванням інфекційних, алергічних, обмінних захворювань шкірних покривів, розшифровує результати лабораторних тестів, підбирає індивідуально схеми лікування, володіє методами діатермокоагуляції, кріодеструкції для видалення новоутворень шкіри
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Тиран Валерія Михайлівна на Doc.ua
Лікар дерматолог-венеролог, дитячий дерматолог, трихолог. Діагностика шкірних новоутворень і безпечне їх видалення за допомогою лазера, всі види дерматозів, шкірні патології будь-якого типу, захворювання волосистої частини голови
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог Митрохіна Марина Владимирівна на Doc.ua
Практикуючий лікар дерматовенеролог дитячий і дорослий. Маю поглиблені знання в алергології, імунології та косметології. Я той лікар, який лікує акне з любов'ю. Також, займаюся лікуванням себорейного дерматиту, атопічного дерматиту, грибкових захворювань шкіри та її придатків, псоріазу, екземи, венерологічних захворювань та інших.
Лікар Дерматовенеролог Ященко Наталія Борисівна на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом, з метою діагностики захворювань використовує метод дерматоскопії. Видаляє утворення на шкірі апаратом «Сургітрон». Лікує захворювання сальних залоз, сверблячі дерматози (нейродерміт, свербець), хронічні дерматози (псоріаз, червоний плоский лишай, ін.), алергодерматози, грибкові захворювання шкіри і нігтів (дерматомікоз, кандидоз, оніхомікоз), вірусні захворювання шкіри (герпес, бородавки), бактеріальні інфекції шкіри (стрепто-, стафілодермія)
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Лікар Дерматовенеролог Білоусова Інна Володимирівна на Doc.ua
Білоусова Інна Володимирівна
Лікар-дерматолог вищої категорії виконує лікування бактеріальних і вірусних уражень шкіри і нігтів, алергічних реакцій, виявляє причину вугрової висипки. Також лікар компетентна в лікуванні інфекційних захворювань статевих органів. Проводить діагностику і видалення доброякісних новоутворень шкірного покриву. Приймає дорослих і маленьких пацієнтів
Лікар Дерматовенеролог Маслюк-Куковенко Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна спеціалізується на лікуванні хвороб шкіри, урогенітальних інфекцій. Проводить діагностику і терапію захворювань венеричною природи, дерматитів, акне, видалення різних новоутворень шкіри і т. Д.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Прищепа  Ніна Василівна на Doc.ua
Лікар Ніна Василівна спеціалізується на проведенні діагностики та лікування пацієнтів із захворюваннями шкіри (гострі і хронічні дерматози, інфекційні та паразитарні, вірусні, грибкові, хвороби що передаються статевим шляхом, новоутворення шкіри)
Лікар Дерматовенеролог Рєзнікова Ганна Олексіївна на Doc.ua
Рєзнікова Ганна Олексіївна
Лікар другої категорії
Анна Олексіївна спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного характеру: дерматитів різного генезу, екземи, псоріазу, корости, інфекцій, що передаються статевим шляхом і т.д. Проводить дерматоскопію, мазьову терапію та інші лікувальні процедури в дерматології.