Сторінка 6: Дитячі Дерматовенерологи в Києві

Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Лага Наталія Петрівна на Doc.ua
Консультація від900 грн
Займається діагностикою та лікуванням раку шкіри, в роботі використовує систему штучного інтелекту FotoFinder, проводить видалення новоутворень радіохвильовим, лазерним методом, кріодеструкцію, Панч, шейв-біопсію. Займається комплексною терапією патологій шкіри, волосся, нігтів.
Лікар Дерматовенеролог Гречанська Лариса Василівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент. Проводить діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань шкіри, дерматологічних захворювань у дітей, інфекцій, що передаються статевим шляхом
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Шматков Олексій Валерійович на Doc.ua
Олексій Валерійович займається лікуванням хвороб шкірних покривів, їх придатків у дітей понад 10 років. Лікар Шматков спеціалізується на лікуванні герпесу, вугрової хвороби (акне), дерматиту (атопічного), контагіозного молюска, стафилодермии, стрептодермії і ін.
Лікар Дерматовенеролог Регеда Володимир Володимирович на Doc.ua
Протягом більш ніж 30 років лікар проводить кваліфіковану терапію статевих інфекцій, інфекцій герпетичного спектра та інших захворювань дерматовенерологічного профілю. Доктор підбирає індивідуальні схеми діагностики та лікування пацієнтів
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Федорич Людмила Ярославівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на косметології і дерматовенерології. Проводить дерматоскопію, видалення новоутворень, плазмотерапію, ін'єкції ботулотоксину. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, розацеа, себорейний дерматит та інші. Веде прийом для дітей від 10 років
Лікар Дерматовенеролог Ященко Наталія Борисівна на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом, з метою діагностики захворювань використовує метод дерматоскопії. Видаляє утворення на шкірі апаратом «Сургітрон». Лікує захворювання сальних залоз, сверблячі дерматози (нейродерміт, свербець), хронічні дерматози (псоріаз, червоний плоский лишай, ін.), алергодерматози, грибкові захворювання шкіри і нігтів (дерматомікоз, кандидоз, оніхомікоз), вірусні захворювання шкіри (герпес, бородавки), бактеріальні інфекції шкіри (стрепто-, стафілодермія)
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Бабаєва Раміла Рашидовна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Кваліфікований дерматовенеролог і косметолог, фахівець високої кваліфікації в естетичній, апаратній та ін'єкційній косметології. Займається антивікової терапією, гіпергідрозом, гіперпігментацією, акне, постакне, рубцевими змінами тканин, випаданням волосся аліментарного генезу, нейродермітом, стрептодермією, стафілодермією
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Галич  Тетяна Ігорівна на Doc.ua
Тетяна Ігорівна – лікар дерматовенеролог, трихолог. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. Також лікар проводить дерматоскопію та трихоскопію.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Рєзнік Сюзанна Натанівна на Doc.ua
Сюзанна Натановна спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових, вірусних захворювань шкіри, гострих, хронічних дерматозів. Володіє технікою діатермокоагуляції новоутворень, кріодеструкцією, кріотерапією
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Клименко Наталія Леонідівна на Doc.ua
Наталя Леонідівна займається лікуванням захворювань шкіри, відновленням проблемної шкіри, лікуванням нігтів, волосся. Лікар проводить процедури по догляду за шкірою, люмінесцентну діагностику, лікує такі захворювання як, акне, алергодерматоз, контагіозний молюск і т.д.
chevron_left
Показати ще 9 Лікаріautorenew
6 7 chevron_right