Сторінка 8: Дитячі Дерматовенерологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Вартоломієва Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна - досвідчений лікар-дерматовенеролог, косметолог. Надає повний спектр діагностики та лікування захворювань шкіри, нігтів і волосся, а також інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить дерматоскопію, біопсію шкіри, діагностику лапм Вуда, займається видаленням новоутворень і корекцією шрамів. Спеціалізується на ін'єкційній косметології.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Труніна  Тетяна Іванівна на Doc.ua
Труніна Тетяна Іванівна
Тетяна Іванівна – дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних захворювань шкіри, нігтів та волосся у дорослих та дітей (від 1 року), а також діагностиці та лікуванні грибкових, вірусних та паразитарних захворювань. Також лікар проводить діагностику новоутворень шкіри.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Легка Світлана Борисівна на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Легка С.Б. займається дерматовенерологією дорослого і дитячого віку, а також є фахівцем з косметології. Вивчає способи сучасної терапії псоріатичних патологій, різних видів облисіння (алопецій), паразитичних патологій, усіляких дерматозів аллергогенної природи і генетичного походження і ін.
Лікар Дерматовенеролог, Педіатр Кулікова Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Лікар педіатр, дитячий дерматовенеролог Тетяна Леонідівна має великий досвід роботи з дітьми. Проводить консультативні прийоми, отоскопію, дерматоскопію, огляд шкіри лампою Вуда, взяття біологічного матеріалу (зішкріб шкіри, нігтів, волосся) для мікроскопічних і бактеріальних досліджень та ін.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Федорич Людмила Ярославівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на косметології і дерматовенерології. Проводить дерматоскопію, видалення новоутворень, плазмотерапію, ін'єкції ботулотоксину. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, розацеа, себорейний дерматит та інші. Веде прийом для дітей від 10 років
«Індивідуальне консультування з питань косметології та естетичної медицини»
вул. Шовковична, 39/1на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Дерматовенеролог Гречанська Лариса Василівна на Doc.ua
Гречанська Лариса Василівна
21рік досвіду
Лікар-дерматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент. Проводить діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань шкіри, дерматологічних захворювань у дітей, інфекцій, що передаються статевим шляхом
Universum Clinic (Універсум Клінік) на Володимира Винниченка, 4
Повторний прийом - 400 грн.
вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Дерматовенеролог Ніщимна Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна спеціалізується на лікуванні таких захворювань: акне, розацеа, псоріаз, атопічний дерматит, екзема, себорейний дерматит, грибкові захворювання шкіри та нігтів, випадіння волосся та інші
Лікар Дерматовенеролог Регеда Володимир Володимирович на Doc.ua
31рік досвіду
Протягом більш ніж 30 років лікар проводить кваліфіковану терапію статевих інфекцій, інфекцій герпетичного спектра та інших захворювань дерматовенерологічного профілю. Доктор підбирає індивідуальні схеми діагностики та лікування пацієнтів
Євромед
повторная консультация — 300 грн
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Цимбал Тетяна Валентинівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових захворювань, захворювань нігтьових пластинок, випаданні і порідінні волосся, контактно-алергічного дерматиту, порушення пігментації шкіри. Коросту, хвороби ДюрІнга тощо.
Лікар Дерматовенеролог Чейпеш Євгенія Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії та лікуванні хронічних, бактеріальних і грибкових захворювань шкірного покриву, нігтьової пластини і слизових оболонок. Лікує такі захворювання, як дерматит алергічної природи, демодекс, екзема, псоріаз.