Сторінка 10: Дитячі Дерматовенерологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Швець Тетяна  Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна - лікар дерматовенеролог, дитячий дерматолог, косметолог. Консультує дітей та дорослих з питань діагностики та лікування новоутворень, а також патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин. Тетяна Леонідівна займається лікуванням таких захворювань, як: контактний дерматит, акне, псоріаз, грибкові ураження шкіри та інше.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Зеленська Юлія Василівна на Doc.ua
Юлія Василівна лікар-дерматовенеролог, косметолог веде прийом дорослих і дітей з віку 5 років. Приймає пацієнтів з такими проблемами як: акне (1-4 ступеня), дерматит, бородавки, розацеа, папіломи, контагіозний молюск. Проводить косметологічні процедури для обличчя, контурну пластику губ і ін.
Лікар Дерматовенеролог Раздайбедін Сергій Миколайович на Doc.ua
Раздайбедін Сергій Миколайович
Асистент кафедри дерматовенерології НМУ ім. О.О.Богомольця
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Бабаєва Раміла Рашидовна на Doc.ua
Кваліфікований дерматовенеролог і косметолог, фахівець високої кваліфікації в естетичній, апаратній та ін'єкційній косметології. Займається антивікової терапією, гіпергідрозом, гіперпігментацією, акне, постакне, рубцевими змінами тканин, випаданням волосся аліментарного генезу, нейродермітом, стрептодермією, стафілодермією
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS
вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса) 51/1Ана карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Швець  Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна – лікар дерматовенеролог, косметолог. Веде прийом дорослих та дітей. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Виконує дерматоскопію.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Галич  Тетяна Ігорівна на Doc.ua
Тетяна Ігорівна – лікар дерматовенеролог, трихолог. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. Також лікар проводить дерматоскопію та трихоскопію.
Медичний центр "Alpha Cell"
Консультація дерматолога з дерматоскопією та призначенням лікування - 450 грн; Консультація трихолога з трихоскопією та призначенням лікування - 600 грн;
бульвар Тараса Шевченка, 1.на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Косметолог Шпек Катерина Юріївна на Doc.ua
Катерина Юріївна веде клінічну практику як дерматовенеролог область професійної діяльності лікаря - терапія хвороб шкіри, вугрової висипки, шкірних проявів ІПСШ. Авторству доктора пек належить 3 наукові роботи.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Атабаєв Наріман Алікович на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар-дерматовенеролог, професійна спеціалізація - консультація, діагностика та лікування захворювань венеричною природи, рідкісних і поширених дерматозів, акне і акнеформних дерматозів, видалення новоутворень шкіри і т.д.
Лікар Онколог, Дерматовенеролог, Дерматолог Іванов Костянтин Георгійович на Doc.ua
Костянтин Георгійович проводить консультативні прийоми з питань проблем дерматологічного характеру. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних патологій, займається ретельною підбіркою і призначенням схеми необхідної терапії. У своїй практиці використовує сучасні та якісні методики лікування шкірних захворювань
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Рєзнік Сюзанна Натанівна на Doc.ua
Сюзанна Натановна спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових, вірусних захворювань шкіри, гострих, хронічних дерматозів. Володіє технікою діатермокоагуляції новоутворень, кріодеструкцією, кріотерапією
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
Повторный прием – 250 грн.
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький