Дніпро

Сторінка 9: УЗД-фахівці в Дніпрі

Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Карпович  Олена  Леонідівна на Doc.ua
Олена Леонідівна лікар ультразвукової діагностики, акушер-гінеколог, лікар пренатальної діагностики, репродуктолог. Володіє усіма сучасними методиками допоміжних репродуктивних технологій. Спеціалізується на складних випадках безпліддя, повторних невдалих спробах. Олена Леонідівна веде вікових пацієнтів та пацієнтів з низьким та різко зниженим оваріальним резервом.
Лікар УЗД-фахівець Бондаренко  Алла  Олексіївна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Досвід роботи 34 роки. Спеціалізується на проведенні УЗД в акушерстві та гінекології, експертного УЗД плода І-ІІ-ІІІ триместрів вагітності, експертного УЗД багатоплідної вагітності.
Лікар УЗД-фахівець Данченко Ольга Андріївна на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар УЗД, має вищу лікарську категорію, професійна спеціалізація - виконання УЗД внутрішніх органів і систем, ендокринних залоз, м'яких тканин, зняття нейросонограми у дітей.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Печко Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Володіючи високою кваліфікацією і величезним досвідом роботи, Вікторія Миколаївна спеціалізується на лікуванні захворювань різного характеру, таких як: ішемічна хвороба серця, гастрит, риніт, ГРВІ, остеохондроз, і ін. Серед послуг, що надаються також - ультразвукові дослідження
Лікар УЗД-фахівець Анохіна Наталія Григорівна на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар УЗД, лікар вищої категорії, професійна спеціалізація - морфологічна і функціональна діагностика (ультразвукова), серцево-судинної системи та інших внутрішніх структур людини.
Лікар УЗД-фахівець Дем'янюк Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Лікар УЗД, має вищу кваліфікаційну категорію, проводить діагностику стану внутрішніх систем організму у пацієнтів різного віку, професійна спеціалізація - ультразвукова діагностика в гінекології, дослідження органів черевної порожнини, малого таза, зовнішніх покривів, залоз гормональної секреції.
Лікар УЗД-фахівець Кононова Алла В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить діагностичні дослідження, визначає положення і розміри органів, наявність запалень і хронічних захворювань, порушення розвитку, виявляє різні пошкодження органів
Лікар УЗД-фахівець Варваровський Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович - фахівець зі стажем роботи понад 20-ти років, який проводить ультразвукові дослідження застосовуючи метод сонографії. Проводить обстеження м'яких тканин, лімфовузлів, суглобів, щитовидної і грудної залози і.т.д.
Лікар УЗД-фахівець Павлова Лоліта Григорівна на Doc.ua
УЗД-фахівець, лікар вищої категорії, проводить дослідження внутрішніх органів дорослих і дітей з 3-х років (лімфатичних вузлів, молочної залози, щитовидної залози), а також ректальне дослідження передміхурової залози.
Лікар УЗД-фахівець Дараган Олександр  Іванович на Doc.ua
Олександр Іванович – лікар УЗД діагност. Проводить діагностику патології органів черевної порожнини, сечовидільної системи, передміхурової залози та органів мошонки, ультразвукове дослідження щитовидної, молочної та слинних залоз, лімфатичних вузлів та м'яких тканин. Виконує ехокардіографію для виявлення патології серця, дуплексне сканування брахіоцефальних судин (судин голови та шиї), судин верхніх та нижніх кінцівок, черевної аорти та її гілок.