Дніпро
Центр «Дитячий Ортопед»

Центр «Дитячий Ортопед»

Практикуючий лікар
add_box Неврологія Ортопедія Травматологія УЗ-діагностика Реабілітологія ... ще
Центр «Дитячий ортопед» надає можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу в травматології, ортопедії, неврології, реабілітації, УЗД-діагностиці дорослим і дітям. Консультативні прийоми ведуть провідні фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички і застосовують тільки сучасні методики лікування
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. вул. Савченко, 6 Бна карті
Центральний

Центр «Дитячий ортопед» надає професійну діагностику і лікування ортопедичних патологій і травм у дітей і дорослих.

Тут ви зможете отримати кваліфікаційну медичну допомогу за такими напрямками, як:

• дитяча ортопедія і травматологія;
  • доросла ортопедія і травматологія;
  • ЛФК та ​​реабілітація;
  • дитяча неврологія;
  • УЗ-діагностика.

Лікарі в центрі «Дитячий ортопед» постійно підвищують свої навички кваліфікації за рахунок різних курсів, майстер-класів, науково-практичних конференцій, що позитивно позначається на їх роботі. Фахівці центру працюють за сучасними принципами доказової медицини (Evidence Based Medicine).

У медичному центрі облаштували діагностичний кабінет, який дозволяє проводити УЗД-діагностику на сучасному сертифікованому обладнанні. За допомогою цього обладнання фахівці можуть швидко та ефективно діагностувати патологічні зміни в організмі людини.

Дитячий ортопедичний центр має повний спектр консервативних та хірургічних методів лікування ортопедичної патології у дітей

Перелік захворювань та патологій, які допоможуть вам вилікувати в центрі:

• дисплазію кульшового суглоба (діагностика та лікування);
  • плоскостопість;
  • клишоногість;
  • деформації хребта (сколіоз, кіфоз);
  • вкорочення кінцівок;
  • вроджені та набуті деформації рук і ніг;
  • ортопедичні розлади у дітей із церебральний параліч;
  • хвороба Пертеса;
  • ахондроплазія;
  • травми кісток та суглобів.
Гліб 17 Квітень 2024
Гарна клініка, зауважень до персоналу не було
Ліана 04 Березень 2024
Комфортно було у клініці. Сама клініка нам дуже  сподобалася.
Тетяна 28 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Поліна 01 Лютий 2024
Комфортно було у клініці.Все добре пройшло.
Олена 24 Січень 2024
Все влаштувало, все дуже добре пройшло. Ми залишилися задоволені клінікою.