Дніпро
Сімейна клініка «МЕДЕКСПЕРТ»

Сімейна клініка «МЕДЕКСПЕРТ»

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр «МедЕксперт» працює з 2013 року. За 10 років роботи медичний центр значно виріс, сьогодні є 5 клінік в місті Дніпро та області , де працюють понад 60 вузькопрофільних медичних спеціалістів. Працює денний стаціонар, можливий виїзд лікарів додому . В клінічній лабораторії медичного центру «МедЕксперт» пропонується більше 300 видів лабораторних досліджень. Також надаються послуги з УЗД діагностики , холтермоніторування роботи серця, доплерографії судин . Мережа клінік «МедЕксперт» надає безкоштовне обслуговування у сімейного лікаря та педіатра за умови укладання декларацій згідно медичних гарантій НСЗУ. У медичному центрі нараховується уже понад 42 000 пацієнтів, та обслуговуються цілі сім'ї.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 15:00
просп. Олександра Поля, 103на карті
Центральний

Багатопрофільна клініка «МедЕксперт» в своїй роботі використовує принципи сімейної медицини. Записавшись на прийом, ви маєте можливість:

• Отримати консультацію широкого або вузькопрофільного спеціаліста
  • Виконати УЗД, доплерографіческую діагностику, холтер
  • Пройти фізіотерапевтичні процедури та лабораторну діагностику

Завдяки оснащенню сучасним обладнанням, використання новітніх розробок в області медицини стає можливим не тільки своєчасна діагностика і лікування, а й профілактика багатьох захворювань.

Для підвищення якості обслуговування працює денний стаціонар, можливий виїзд лікаря додому.

Ілля 30 Березень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Євгенія 16 Лютий 2024
Все добре пройшло. Обслуговування у клініці хороше.
Таїсія 26 Січень 2024
Візитом залишилась задоволена
Олександра 20 Січень 2024
Клініка сподобалась.Все добре пройшло.
Вікторія 17 Січень 2024
Сподобалася клініка.