Дніпро
Медичний центр лікаря Пономаренко

Медичний центр лікаря Пономаренко

add_box Акушерство Гінекологія УЗ-діагностика Ендокринологія ... ще
Wi-Fi зона
Медичний центр доктора Пономаренко - сучасний медичний заклад, в якому надають медичні послуги в області гінекології та УЗД-діагностики
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сичових Стрильців, 19на карті
Шевченківський

Мідичний центр доктора Пономаренка працює вже понад 10 років за такими напрямками:

• Гінекологія
  • Акушерство
  • Діагностика та лікування широкого спектру гінекологічної патології
  • УЗД всіх органів і систем, у тому числі УЗД-скринінги вагітних, доплерометрія та доплерографія в УЗД-діагностиці, УЗД судин та суглобів
  • Ендокринологія (цукровий діабет, патологія щитовидної залози, надниркових залоз, гіпоталамо-гіпофізарної системи)
  • Дієтологія

Вам гарантують можливість швидкої та якісної діагностики, проходження лікування без хірургічного втручання та хворобливих процедур, завдяки новітній багатофункціональній апаратурі, інноваційному формату обслуговування, оперативній та злагодженій роботі лікувального та обслуговуючого персоналу. Використання багатофункціонального УЗ-сканера SonoAce X6, оснащеного надчутливим доплером дозволяє проводити якісну діагностику.

Прийом ведуть кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, автори наукових праць, які мають великий клінічний досвід:

• Консультація лікаря-ендокринолога з проведенням УЗД діагностики
  • Прийом лікаря дієтолога-ендокринолога
  • Прийом лікаря невропатолога-реабілітолога
  • Прийом лікаря невропатолога
  • Усі лікарі-гінекологи мають спеціалізацію та стаж роботи в ультразвуковій діагностиці, тому проводять не лише огляд на кріслі, але й УЗД-обстеження, що покращує діагностику найскладнішої гінекологічної патології.

За один прийом ви можете пройти повне комплексне обстеження в одного лікаря: огляд на гінекологічному кріслі, забір аналізів, включаючи онкоцитологію та обстеження на інфекції, цифрову відеокольпоскопію, діагностику УЗД, отримати консультацію. Це зручно, економить час пацієнтки і знову-таки сприяє постановці правильного діагнозу.

Проводиться повна лабораторна діагностика, зокрема дослідження гормонального профілю жінки.

Гарантовано індивідуальний підхід до кожної пацієнтки та підбір схеми лікування з урахуванням загального стану організму.

У комплексних схемах використовуються поряд із звичайними препаратами фітотерапія та натуропатичні препарати.

Для лікування гінекологічних захворювань використовуються сучасні медичні технології:

• Лазерна терапія (лікування ерозій шийки матки, запальних процесів) із застосуванням гелій-неонового та інфрачервоного лазерів
  • Лазерна акупунктура
  • Кріодеструкція
  • Радіохвильова терапія
  • Рефлексотерапія
Олена 21 Грудень 2023
Сподобалось обслуговування, дівчата ввічливі. Я ще не один раз буду звертатися у цю клініку.
Сніжана 12 Липень 2023
Все пройшло чудово.
Ірина 07 Липень 2023
Візитом залишилася задоволена, за місяць планую повторний візит.
Катерина 21 Червень 2023
Візитом залишилась задоволена.
Илья 02 Липень 2020
Все понравилось, все в порядке. Во время приняли, точно по времени.