Дніпро
Центр психотерапії доктора Бєлова в м. Дніпро

Центр психотерапії доктора Бєлова в м. Дніпро

add_box Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Центр психотерапії лікаря Бєлова явяляє приватну клініку ментального здоров'я для дорослих і дітей. У клініку звертаються пацієнти із запитом набуття психічного здоров'я, лікування широкого кола психоемоційних і поведінкових проблем у дорослих і дітей, а також по делікатних питань психічного життя, сімейних проблем, самопізнання, особистісного та професійного розвитку, знаходження гармонії і стабільності в житті
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр. Героїв 30на карті
Соборний

У центрі доктора Бєлова всі терапевтичні процедури проводяться виключно на доказовій основі, спираючись на міжнародні стандарти і протоколи лікування. У центрі використовуються сучасні та інноваційні підходи в лікуванні, в тому числі і авторські розробки. Все це сприяє досягненню гарантованого і прогнозованого результату.

У центрі проводиться лікування:

• широкого спектра тривожних розладів - панічних атак, тривоги за здоров'я, нав'язливих станів за типом обсесивно-компульсивного розладу, синдрому подразненого кишечника і сечового міхура, розладів вегетативної нервової системи зі страхами і стійкими психосоматичними проявами, такими як запаморочення, нудота, хронічний біль;
  • депресії;
  • розладів харчової поведінки (нервової анорексії і булімії);
  • залежних станів (комп'ютерної, ігрової залежності) та інших поведінкових проблем (розладів регуляції злості, вживання психоактивних речовин);
  • посттравматичного розладу і всіх наслідків стресу;
  • проблем дитячого і підліткового віку (синдрому гіперактивності та дефіциту уваги, дитячих страхів і неврозів, поведінкових проблем).

У центрі проводяться консультації з делікатних питань особистої та семі йної життя, складнощі в здобутті сенсу і розумінні себе та інших.

Центр доктора Бєлова працює вже більше 25 років. За ці роки тисячі людей знайшли психічне здоров'я, повернули собі гідну якість життя, підняли самооцінку і впевненість в собі.

Аліна 04 Листопад 2023
Клініка комфортна