Дніпро
Сімейна клініка «МЕДЕКСПЕРТ»

Відгуки про клініку Сімейна клініка «МЕДЕКСПЕРТ»

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр «МедЕксперт» працює з 2013 року. За 10 років роботи медичний центр значно виріс, сьогодні є 5 клінік в місті Дніпро та області , де працюють понад 60 вузькопрофільних медичних спеціалістів. Працює денний стаціонар, можливий виїзд лікарів додому . В клінічній лабораторії медичного центру «МедЕксперт» пропонується більше 300 видів лабораторних досліджень. Також надаються послуги з УЗД діагностики , холтермоніторування роботи серця, доплерографії судин . Мережа клінік «МедЕксперт» надає безкоштовне обслуговування у сімейного лікаря та педіатра за умови укладання декларацій згідно медичних гарантій НСЗУ. У медичному центрі нараховується уже понад 42 000 пацієнтів, та обслуговуються цілі сім'ї.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 15:00
просп. Олександра Поля, 103на карті
Центральний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
38 відгуків
Аліса 07 Червень 2024
Хороша клініка, єдине зауваження, що нас не попередили що неможливо розплатитися карткою, бо не працював термінал, довелося ходити та шукати де можна зняти гроші, це було незручно
Світлана 21 Травень 2024
Сподобалася клініка.Дівчата на рецепції просто молодці, все добре підказали, усе доступно пояснили.
Ігор 02 Травень 2024
Сервіс на вищому рівні, візитом в клініку задоволений
Олексій 26 Квітень 2024
Хороша клініка, все було чудово у цій клініці.
В'ячеслав 23 Квітень 2024
Клініка хороша, зауважень не було
Ілля 30 Березень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Євгенія 16 Лютий 2024
Все добре пройшло. Обслуговування у клініці хороше.
Таїсія 26 Січень 2024
Візитом залишилась задоволена
Олександра 20 Січень 2024
Клініка сподобалась.Все добре пройшло.
Вікторія 17 Січень 2024
Сподобалася клініка.