Сімейна клініка Медексперт

Клініка
Акушерство, Алергологія, Андрологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Мануальна терапія, Неврологія, Нефрологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Ревматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Медичний центр «МедЕксперт» працює з 2013 року. При підборі лікарів, клініка ставила основна умова: фахівець повинен мати високу репутацію в галузі, статус «експерта», пристойне коло клієнтів і бажання позитивно впливати на життя людей. Пацієнти з перших днів існування медичного центру «МедЕксперт» відзначають виняткову порядність, старанність, акуратність і професіоналізм в роботі колективу. З 01 серпня 2015 року медичний центр "МедЕксперт" став родинною клінікою "МЕДЕКСПЕРТ" ще

• Сб-Нд: 9:00-15:00

просп. Олександра Поля, 103. На карті

Кіровський (Центральний)

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Багатопрофільна клініка «МедЕксперт» в своїй роботі використовує принципи сімейної медицини. Записавшись на прийом, ви маєте можливість:

• Отримати консультацію широкого або вузькопрофільного спеціаліста
  • Виконати УЗД, доплерографіческую діагностику
  • Пройти фізіотерапевтичні процедури

Завдяки оснащенню сучасним обладнанням, використання новітніх розробок в області медицини стає можливим не тільки своєчасна діагностика і лікування, а й профілактика багатьох захворювань.

Для підвищення якості обслуговування працює денний стаціонар, можливий виїзд лікаря додому.

Все очень комфортно, быстро и без задержек.

Алиса, 12.09.2020

Хороший, грамотный специалист, назначила лечение, уже помогает.

Ольга, 01.03.2020

Все понравилось, очень хорошие специалисты!

Джейсон, 04.09.2019

Когда я уже ехала на прием, мне позвонили из клиники и сказали что прием задержится на 15 минут, и мне пришлось ждать это время с ребенком, не совсем удобно. Я думаю об этом можно было предупредить заранее, потому что все мы рассчитываем на определенное время.

полина, 09.11.2018

Врачи очень компетентные, хорошее обслуживание, хорошая рецепция, все быстро.

Ольга Данченко, 23.07.2018
Дивитися всі відгуки