Дніпро

Сторінка 10: УЗД-фахівці в Дніпрі

Лікар УЗД-фахівець Варун Світлана Євгенівна на Doc.ua
Дитячий сонолог спеціалізується на проведенні нейросонографії, УЗД органів черевної порожнини, сечовидільної системи, щитовидної залози, нирок і надниркових залоз, м'яких тканин
Лікар УЗД-фахівець Голембйовська Оксана Ярославівна на Doc.ua
Лікар проводить всі види ультразвукових досліджень організму: органів черевної порожнини, сечовидільної системи, залоз, м'яких тканин та ін. Виконує УЗД для дорослих і дітей з 3 років. Є учасником Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики.
Лікар УЗД-фахівець Кулібаба Марина Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, проводить УЗД органів черевної порожнини, нирок, молочних залоз і щитовидної залози, надниркових залоз, Еластографія тканин грудей і щитовидної залози, дуплексне сканування судин шиї
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Руденко Мар'яна Сергіївна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець Яковченко Ірина Ігорівна на Doc.ua
Дитячий лікар УЗД, має першу лікарську категорію, область професійної діяльності включає - ультразвуковий скринінг стану роботи органів і систем дитини, залоз, що виробляють гормони (щитовидна, вилочкова і ін.), нейросонографію.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Марданов  Ренат  Асадович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Фахівець з питань діагностики та лікування проблем гінекологічного характеру. Лікує запальні захворювання, гормональні порушення, інфекції, що передаються статевим шляхом та інші патології в галузі гінекології. Також, Ренат Асадович займається веденням нормальних та патологічних пологів.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Грицун Олена Сергіївна на Doc.ua
Олена Сергіївна спеціалізується на лікуванні всіх хвороб терапевтичного профілю, а також виступає в якості УЗД-фахівця, який розшифрує результати аналізів і призначить адекватну схему лікування.
Лікар УЗД-фахівець Люлька Юлия Петровна на Doc.ua
Юлія Петрівна спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики органів черевної порожнини, щитовидної залози, нирок і надниркових залоз, сечостатевої системи, м'яких тканин, лімфатичних вузлів
Лікар УЗД-фахівець Рєзнік Лариса Миколаївна на Doc.ua
Консультація
Лікар ультразвукової діагностики спеціалізується на проведенні УЗД органів малого таза (абдомінального і трансвагінального), черевної порожнини, нирок і надниркових залоз, простати з абдомінальним доступом, щитовидної залози, а також дуплексного сканування судин нижніх кінцівок, шиї, черевної аорти та її гілок