Дніпро

Сторінка 11: УЗД-фахівці в Дніпрі

1.2
Лікар УЗД-фахівець, Терапевт Какубава Лариса Олексіївна на Doc.ua
Лікар-терапевт вищої категорії виробляє комплексний аналіз здоров'я пацієнта на підставі його фізичних, соціальних і психологічних особливостей. Здійснює підбір оптимального лікування і контроль за його здійсненням. Крім того, доктор є фахівцем ультразвукової діагностики
Лікар УЗД-фахівець Старикова Людмила Максимівна на Doc.ua
Людмила Максимівна має значний досвід проведення ультразвукової діагностики в гастроентерології. Виявляє хвороби шлунка і 12-палої кишки, захворювання печінки і жовчного міхура, підшлункової залози. Доктор має вищу кваліфікаційну категорію
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Карпович  Олена  Леонідівна на Doc.ua
Олена Леонідівна лікар ультразвукової діагностики, акушер-гінеколог, лікар пренатальної діагностики, репродуктолог. Володіє усіма сучасними методиками допоміжних репродуктивних технологій. Спеціалізується на складних випадках безпліддя, повторних невдалих спробах. Олена Леонідівна веде вікових пацієнтів та пацієнтів з низьким та різко зниженим оваріальним резервом.
МЕДІКАВЕР ФЕРТІЛІТІ, Центр репродуктології
Консультація гінеколога - 670 грн; Консультація репродуктолога - 720 грн;
вул. Князя В. Великого, 9на карті
Шевченківський
Лікар УЗД-фахівець Бондаренко  Алла  Олексіївна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Досвід роботи 34 роки. Спеціалізується на проведенні УЗД в акушерстві та гінекології, експертного УЗД плода І-ІІ-ІІІ триместрів вагітності, експертного УЗД багатоплідної вагітності.
МЕДІКАВЕР ФЕРТІЛІТІ, Центр репродуктології
вул. Князя В. Великого, 9на карті
Шевченківський
Лікар УЗД-фахівець Данченко Ольга Андріївна на Doc.ua
31рік досвіду
Дитячий і дорослий лікар УЗД, має вищу лікарську категорію, професійна спеціалізація - виконання УЗД внутрішніх органів і систем, ендокринних залоз, м'яких тканин, зняття нейросонограми у дітей.
Здорове поколение на ж / м Комунар

Стоимость приема равняется стоимости необходимого УЗ исследования.

вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Печко Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Володіючи високою кваліфікацією і величезним досвідом роботи, Вікторія Миколаївна спеціалізується на лікуванні захворювань різного характеру, таких як: ішемічна хвороба серця, гастрит, риніт, ГРВІ, остеохондроз, і ін. Серед послуг, що надаються також - ультразвукові дослідження
Ваш доктор
повторная консультация — 150 грн.
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар УЗД-фахівець Анохіна Наталія Григорівна на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар УЗД, лікар вищої категорії, професійна спеціалізація - морфологічна і функціональна діагностика (ультразвукова), серцево-судинної системи та інших внутрішніх структур людини.
Здорове поколение на ж / м Комунар

Стоимость приема равняется стоимости необходимого УЗ исследования.

вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар УЗД-фахівець Пасконна Лариса Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сонології. Проводить консультативний прийом, огляд, нейросонографію, призначає схему лікування. Веде прийом для дорослих і дітей
Лікар УЗД-фахівець Садовніков Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики. Проводить УЗД органів малого тазу, органів черевної порожнини, кишечника, сечовидільної системи, м'яких тканин та ін. Член Української асоціації УЗД фахівців.
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Пріпіченко Лариса Борисівна на Doc.ua
Лікар-сонолог, гастроентеролог, ендоскопіст. Веде прийом дорослих і дітей. Розшифровує дані УЗД, гастроскопії, сигмоскопії і колоноскопії. Займається лікуванням таких хвороб, як: виразкова хвороба стравоходу, гастрит, ерозії, панкреатити, холецистити, камені жовчного міхура, гепатози, гепатити, ожиріння, зниження ваги та ін.