Дніпро

Сторінка 3: Дерматовенерологи в Дніпрі

Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Венеролог, Косметолог, Дерматоонколог, Трихолог Прохоренко Інна Валеріївна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, проводить консультації, обстеження, лікування захворювань шкіри і волосся, видалення новоутворень, робить чистки обличчя, масажі. Також здійснює лабораторну діагностику шкіри, волосся і нігтів, біопсію шкіри і дерматоскопію. Інна Валеріївна більше 10 років працює в медицині, надає допомогу дорослим і маленьким пацієнтам
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Нороха Ігор Іванович на Doc.ua
Ігор Іванович Нороха є досвідченим фахівцем по дерматовенерології, він веде медичну практику понад 30 років. Доктор Нороха спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шкірні покриви, її придатки (волосся, нігті)
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Нефедова Тетяна Миколаївна  на Doc.ua
Тетяна Миколаївна лікар дерматовенеролог, трихолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань: екземи, псоріазу, себореї, вугревой хвороби, демодекозу, інфекційних, грибкових, вірусних захворювань шкіри і слизових оболонок.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Музика Лариса Вікторівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-дерматовенеролог. Проводить консультативний прийом і здійснює діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань шкірного покриву і похідних - волосся, нігтів, а також слизової оболонки. Лікування проводиться як хірургічним методом, так і за допомогою медикаментів.
Елласес
Дерматоскопія – 200 грн; Трихоскопія – 200 грн;
проспект Пушкіна, 11, офіс 79на карті
Лікар Дерматовенеролог, Психолог Барсукова Лариса Ізотовна на Doc.ua
Барсукова Лариса Ізотовна
Лікар проводить розтин фурункулів, карбункулів, видалення стрижнів, збір матеріалу для обстеження на ЗПП. Спеціалізується на лікуванні гострих, хронічних дерматозів, екземи, псоріазу, атопічного дерматиту, вітіліго, корости, себореї, захворювань волосся, нігтів, мікозів
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Гюльбандян Софыя Константинівна на Doc.ua
Спеціаліст дерматології, дерматоонкології, трихології. Проводить консультативний прийом і здійснює діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань шкірного покриву і похідних - волосся, нігтів, а також слизової оболонки. Проводить діагностику і лікування новоутворень шкіри, які мають як доброякісний, так і злоякісний характер.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Тимченко Дарина Сергіївна на Doc.ua
Дарина Сергіївна проводить діагностику стану шкіри, підбір косметичних процедур і косметики для догляду, виконує чистку обличчя і спини при акне або в якості звичайного догляду, також виконує такі процедури, як: пілінги, маски, біоревіталізація, мезотерапія, PRX-терапія, плазмоліфтінг, масаж косметичний (особа, зона декольте, руки), кріомасаж
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Гукасян Левон Арменович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, косметології. Проводить консультативний прийом, огляд, дерматоскопію, фотокоагуляцію, фотоомолоджування, ботулінотерапію, мезотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію
Медичний центр «Ала атлантіс»
Повторный прием - 300 грн.
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Лікар Дерматовенеролог Агафонов Микита Володимирович на Doc.ua
Проводить діагностику та консультації, а також призначає лікування з питань псоріазу, себорея, екземи, дерматиту, ВПЛ (папіломи, бородавки). Також консультує з питань трихолог (алопеція, лупа, випадання волосся і т.д.), мікози шкіри, демодекоз, розацеа, фотодерматоз, інфекції передаються статевим шляхом, вульгарні вугри та інші захворювання пов'язані зі шкірою та слизовими. Приймає дорослих і дітей.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
4.6
Лікар Дерматовенеролог Надуліч Сергій Юрійович на Doc.ua
Дерматовенеролог, проводить лікування шкірних і венеричних хвороб: грибка шкіри і нігтів, псоріазу, вугрової висипки, папіломавірусної інфекції, вітіліго, різнобарвного лишаю, корости, демодекозу і т.д.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right