Медичний центр Дерматології та Косметології ЄВА-АРТ

Клініка Медичний центр Дерматології та Косметології ЄВА-АРТ

add_box Венерологія Дерматологія Дієтологія Імунологія Інфектологія Косметологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Медичний центр дерматології і косметології «Єва-Арт» спеціалізується на діагностиці та видаленні шкірних новоутворень, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся, нігтів. У центрі Єва-Арт застосовуються сучасні та ефективні методики лікування. Центр оснащений новітнім діагностичним та лікувальним обладнанням. Прийом проводять лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Михайла Грушевського, 12на карті
Кіровський (Центральний) м.Металургів
Рейтинг клініки розраховується на основі

Медичний центр дерматології та косметології ЕВА-АРТ спеціалізується на діагностиці та видаленні шкірних новоутворень, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся, нігтів. Прийом проводять лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи.

Унікальною особливістю центру Єва-Арт є використання сучасної високоефективної методики лікування ряду дерматозов- фототерапії (УФБ-311 нм).
При наявності підозрілих утворень на шкірі лікарі центру проводять дерматоскопію з можливістю збереження цифрових зображень. За результатами обстеження пацієнту може бути запропоновано видалення новоутворення або динамічне спостереження.

У медичному центрі Єва-Арт лікар-трихолог займається лікуванням різних видів випадіння волосся, а також захворювань волосистої частини голови. У сучасній трихології існує безліч способів, що дозволяють боротися з облисінням. Лікар-трихолог клініки Єва-Арт підбере для Вас найбільш відповідний і ефективний.

Сучасний підрозділ центру - це подологія, спрямована на профілактику захворювань і лікування шкіри стоп і нігтів.
Усі маніпуляції в центрі Єва-Арт виконуються лікарем-подологом, які пройшли відповідну спеціалізацію і мають великий досвід роботи в даному напрямку.

Спектр проблем, які вирішує фахівець подолог, досить широкий. Він включає в себе профілактичні процедури по догляду за стопами і нігтями, лікування таких непростих проблем як врослий ніготь, грибкові інфекції, протезування нігтьових пластин і багато іншого.

Косметологічні послуги в медичному центрі ЕВА-АРТ задовольняють потреби навіть найвибагливішого в естетичній медицині пацієнта. Поєднуючи апаратні методики і косметологічні догляди, масажі і ін'єкційні методики, косметологи нашого центру усувають естетичні дефекти, зморшки, коректують форму обличчя, покращують загальний стан шкіри.

Косметологи нашого центру мають медичну освіту, великий досвід практичної роботи.

Перевірені відгуки про клініку
Людмила 03 Липень 2021
З мене взяли більшу суму за прийом і сказали, що я помилилася! Я ж на щось розраховувала. А якби я взяла з собою лише ту суму, яку озвучили спочатку, я б опинилась в якійсь не зручній ситуації! Також мені не сподобалося, що мені нічого не запропонували. Ми просто посиділи й побалакали. Єдине, що порекомендували, це поставити сольові клізми. І все! За таку вартість, мені здається, що це все повинно проходити інакше.
Андрей 19 Лютий 2021
Гарний лікар,  добре прийняв. Все вислухав, дав гарну пораду. Я повністю задоволений.
Евгения 28 Серпень 2020
Мне все очень понравилось, доктор очень быстро и кратко объяснил всю ситуацию. У меня был всего один сеанс за который она мне объяснила все что, могла объяснить за несколько сеансов. Очень много информации полезной. И в принципе все рекомендации мне подошли. Я довольна.
Анна 24 Червень 2020
Приемом довольна, очень подробно подростку объяснила, даже нарисовала сальные железы. Нам все понравилось.
Кристина 18 Травень 2020
Все компетентные, все быстро.
Філії мережі
Все клініки