Дніпро

Сторінка 5: Дерматовенерологи в Дніпрі

Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Магдич Ганна Максимівна на Doc.ua
1рік досвіду
Спеціаліст веде консультативний прийом пацієнтів, проводить процедуру трихоскопії. Спеціалізується на мезотерапії волосистої частини голови, плазмотерапії, лікування проблем трихологічного профілю. Персоналізовано підбирає косметичні засоби для лікування волосистої частини голови і відновлення структури волосся
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Салей Олена Анатоліївна на Doc.ua
Салей Олена Анатоліївна
Олена Анатоліївна - кандидат медичних наук, спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих і хронічних захворювань шкіри і її похідних (нігтів і волосся). Веде прийом як трихолог і дерматовенеролог
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Левченко Тамара Володимирівна на Doc.ua
Дерматолог, дерматовенеролог, трихолог, володіє терапевтичними, лабораторними, ін'єкційними і фізіотерапевтичними методиками, які застосовуються в косметології і дерматології. Проводить лікування захворювань нігтів, волосся, шкіри, а також корекцію вікових змін шкіри.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Бойко Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології і дитячій дерматології. Дитячий трихолог. Проводить дерматоскопію, кріодеструкцію, радіохвильову хірургію, мезотерапію, видалення новоутворень шкіри. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, демодекс, герпес, себорея, вітіліго, екзема
Лікар Дерматоонколог, Дерматовенеролог, Трихолог, Дерматолог Гаценко  Віктор Сергійович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних шкірних захворювань, включаючи доброякісні та злоякісні новоутворення. Здійснює консультативний прийом, виконує дерматоскопію, панч біопсію. Якісно видаляє новоутворення шкіри, проводить ефективне консервативне лікування дерматологічних захворювань. Регулярно підвищує рівень знань на міжнародних конгресах і конференціях дерматовенерологів
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Кравченко Марина Анатоліївна на Doc.ua
Професійні інтереси - проведення елос-епіляції, фотоомолодження, видалення судин, радіохвильового ліфтингу, мезотерапії, ботулінотерапіі, плазмоліфтінга, біоревіталізації.
Неокосметологія
вул. Комсомольська 38/2Ана карті
Шевченківський
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Гаркуша Ірина Вікторівна на Doc.ua
Лікар Гаркуша І.В. займається лікуванням дерматитів, себореї, висипу і інших шкірних захворювань інфекційного та запального генезу у дорослих і дітей, використовуючи сучасні методики терапії.
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием ‒ 200 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Швець Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна кваліфікований лікар дерматолог-косметолог. Займається лікуванням акне, постакне, розацеї, пігментації та ін. Підтримує красу шкіри за допомогою доглядових, апаратних та ін'єкційних процедур. Допоможе не тільки у питаннях дерматології та косметології, але й підбере для вас професійний домашній догляд у кожному індивідуальному випадку.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Растєгаєва Анастасія Вадимівна на Doc.ua
У 2020 році закінчила ДДМА за спеціальністю “Лікарська справа” та була зачислена на інтернатуру за спеціальністю “Дерматовенерологія”. З лютого 2022 року веду прийом в МЦ «НАОМІ» як лікар дерматовенеролог та косметолог. Полюбляю поглиблювати свої знання та постійно відвідую семінари та лекції з дерматології та косметології.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Глоба Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань в дерматології і венерології. Допомагає пацієнтам з дерматитами, себореєю, акне, демодекозом та іншими дерматологічними проблемами і захворюваннями, що передаються статевим шляхом: хламідіоз, трихомоніаз та ін.
chevron_left
Показати ще 9 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right