Дніпро

Сторінка 4: Дерматовенерологи в Дніпрі

Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Реабілітолог, Психолог Моренко Катерина Степанівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, трихології, реабілітології і психології. Проводить встановлення діагнозу, на підставі проведених досліджень; розробку індивідуальної схеми лікування; діагностичні процедури; візуальний огляд волосся; призначення відповідного лікування
Лікар Дерматовенеролог Руденок Тетяна Василівна на Doc.ua
Тетяна Василівна - професіонал в області дерматології. Займається лікуванням грибкових захворювань шкіри, усіх видів лишая і дерматитів, інфекційних хвороб. Знаходить причину алергічних реакцій і вугрового висипання, використовує для діагностики найсучасніші методики. Веде прийом в амбулаторних умовах і вдома
Лікар Дерматовенеролог Бєлань Світлана Степанівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань шкіри, алергічних і імунозалежних дерматозів, грибкових уражень шкіри і її придатків, захворювань, що передаються статевим шляхом та іншої поширеної патології. Призначає комплексну терапію, завжди досягає повного одужання або тривалої стійкої ремісії захворювання
Сімейний лікар
проспект Героїв, 17Ана карті
Соборний
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Чумак Денис Костянтинович на Doc.ua
Дерматовенеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань алергічної, грибкової, вірусної, паразитарної природи, проводить косметологічні процедури: кріопілінг, мезотерапію, біоревіталізацію, плазмоліфтинг і т. д. Допомагає позбутися від вугрової висипки і вирішити проблеми з волоссям, а також спеціалізується на контурній пластиці , видаленні новоутворень на шкірі різними методами
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Бібіков Володимир Анатолійович на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар дерматовенеролог вищої категорії Бібіков Володимир Анатолійович має великий досвід роботи, проводить діагностику і лікування таких захворювань як: ЗПП, акне, псоріаз, атопічний дерматит, грибок шкіри (дерматофітіях), демодекоз, дерматит, розацеа, вугрі
Лікар Дерматовенеролог Курбатов Вадим Олександрович на Doc.ua
Вадим Олександрович є керівником клініки «Чоловік і жінка». Маючи вищу кваліфікаційну категорію, лікар допомагає при гострому і хронічному простатиті, ЗПСШ, безплідді та інших небезпечних патологіях. Регулярно поповнює знання відвідуючи міжнародні майстер-класи, семінари і конференції.
Клініка «Чоловік і жінка»
Соборна площа, 2кна карті
Соборний
Лікар Дерматовенеролог Море Ганна Костянтинівна на Doc.ua
Ганна Костянтинівна займається лікуванням хронічних, грибкових і паразитарних захворювань шкіри, волосся, нігтів. Лікар проводить мезотерапію, дерматоскопію, кріотерапію, люмінесцентну діагностику і т.д.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Плиска  Яна  Сергіївна на Doc.ua
Яна Сергіївна – лікар дерматовенеролог, трихолог, косметолог з досвідом роботи 16 років. Приймає дорослих та дітей віком від 8 років. Займається лікуванням акне, періорального дерматиту, розацеа, псоріазу, екземи, алопеції, оніхомікозу. Яна Сергіївна також надає косметологічні послуги: мезотерапія, біоревіталізація, аугментація губ, чищення шкіри обличчя, RF-ліфтинг та ін.
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
Центральний
Лікар Дерматовенеролог Красилівська Юлія Юріївна на Doc.ua
Юлія Юріївна, маючи вагомий досвід робіт, допомагає вирішити проблеми дерматовенерологічного профілю: лікування інфекцій, захворювань, що передаються статевим шляхом, проблеми шкірного покриву.
Центр краси та здоров'я «Лінія»
повторный прием (а также первичный прием для студентов)— 210 грн.
вул. Шевченко, 20на карті
Центральнийм. Вокзальна
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right