Медицинский центр «Клиника Образцова»

Отзывы о клинике Медицинский центр «Клиника Образцова»

add_box Акушерство Венерология Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Многопрофильный медицинский центр семейного типа «Клиника Образцова» предлагает консультации для взрослых и детей в возрасте от 3 лет. Пациенты клиники могут записаться на приём к семейному врачу или любому узкопрофильному специалисту — от невролога до эндокринолога. Пациену могут предложить диагностику, лабораторные исследования и лечебные процедуры. Специалисты клиники консультируют онлайн
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled вс : 9:00 - 17:00
ул. Касияна 2/1на карте
Голосеевский м.Теремки м.Ипподром м.Выставочный центр
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
61 отзыв
Людмила 08 Апрель 2024
Дуже все сподобалося у клініці.
Петро 21 Март 2024
Ця клініка не дуже мені сподобалася. Перед візитом у цю клініку, я поцікавився чи можна оплатити послуги у клініці безготівковою оплатою на що отримав відповідь що так можна, адже у клініці є термінал. Коли я прийшов у клініку виявилося що у клініці термінал працює тільки до 17:00, про це мене ніхто не попередив та нічого такого мені не уточняв. У мене виник конфлікт, просто на рівному місці. Прийшлося шукати готівкові кошти, ну це не дуже було зручно, тим більше вже увечері. Мені таке відношення дуже не сподобалося. Я більше не буду відвідувати цю клініку, тим більше комусь її рекомендувати.
Ксенія 19 Февраль 2024
В клініку зверталася моя донька, все дуже сподобалося, все швидко, результати аналізів прийшли зранку на наступний день, дали поради до якого лікаря потрібно звернутися, все було добре
Дмитро 30 Январь 2024
Все сподобалось. Все супер пройшло.
Анна 19 Январь 2024
Все сподобалось. Приємний персонал у клініці.
Вікторія 13 Январь 2024
На хорошому рівні все пройшло.
Світлана 11 Январь 2024
Ввічливий персонал у клініці, достатньо комфортно було. Мені сподобалось.
Максим 27 Декабрь 2023
У клініці тихо, спокійно.
Марина 23 Декабрь 2023
Все добре пройшло.Сервіс дуже до вподоби.
Олександр 11 Декабрь 2023
Клініка хороша, дуже сподобалась. Я буду продовжувати лікування у цій клініці, в інших спеціалістів.
5 6 7 chevron_right
Клиники поблизости