Био Плюс

Отзывы о клинике Био Плюс

2091отзыв
add_box Аллергология Гематология Гинекология Иммунология Инфектология Кардиология ... еще
Оплата карточкой
Медицинский центр «Био Плюс» представляет собой консультационно-диагностическое учреждение, в стенах которого высококвалифицированные врачи предоставляют широкий спектр лабораторных исследований, а также медицинских консультаций высокого качества. Специалисты центра видят свою миссию в улучшении здоровья пациентов, и как следствие, повышении качества жизни. Это достигается за счет профессионализма врачей, а также оборудования, зарекомендовавшего себя как высокотехнологичное.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 8:00 - 12:00 access_time_filled вс : выходной
просп. Николая Бажана, 30на карте
Дарницкий м.Осокорки м.Позняки
2091
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
386 отзывов
Сніжана 17 Июнь 2024
Хороша клініка. Все було досить гарно у цій клініці.
Ірина 15 Июнь 2024
Клініка звичайна, чиста, зауважень до персоналу не було
Олена 14 Июнь 2024
Шатковська Наталія Юріївна розпитала про стан моєї хвороби, має дуже потужний підхід до проблеми з якою звертаєшся та до лікування, дала подальші поради, відповіла на всі запитання які мене турбували. Я дуже задоволена залишилась професіоналізмом лікаря.
Олена 13 Июнь 2024
Для мене візит до гінеколога завжди якийсь стрес, але Шикалова Тетяна Володимирівна настільки комунікабельна та розташовує до себе, що мені було дуже з нею комфортно, спілкування відбулось на рівні, жодних принижень. Я залишилась дуже задоволеною візитом.
Костюченко 12 Июнь 2024
Дуже все гарно, персонал приємний, гарне ставлення, буду в клініку звертатися і надалі
Яна 12 Июнь 2024
Клініка нормальна, але трохи застаріла, порівняно з іншими клініками в яких я була. Зауважень до персоналу не було
Тарасюк Інна Анатоліївна 07 Июнь 2024
Прийом почався на 10 хв пізніше, але при цьому не тривав як мало б бути по часу.
Катерина 01 Июнь 2024
Сподобалася клініка. Все було чудово.
Анна 17 Апрель 2024
Клініка дуже сподобалася, візитом в клініку задоволена
Наталя 29 Март 2024
Лікар чудовий, все пройшло супер, я задоволена, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Клиники поблизости