Біо Плюс

Відгуки про клініку Біо Плюс

2075відгуків
add_box Алергологія Гематологія Гінекологія Імунологія Інфектологія Кардіологія ... ще
Оплата карткою
Медичний центр «Біо Плюс» є консультаційно-діагностичний заклад, в стінах якого висококваліфіковані лікарі надають широкий спектр лабораторних досліджень, а також медичних консультацій високої якості. Фахівці центру бачать свою місію в покращенні здоров'я пацієнтів, і як наслідок, підвищення якості життя. Це досягається за рахунок професіоналізму лікарів, а також обладнання, зарекомендувавшого себе як високотехнологічне.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 8:00 - 12:00 access_time_filled нд : вихідний
просп. Миколи Бажана, 30на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
2075
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
377 відгуків
Наталя 29 Березень 2024
Лікар чудовий, все пройшло супер, я задоволена, дякую.
Максим 25 Березень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці. Все пройшло добре.
Анна 23 Березень 2024
Все пройшло супер добре! Усім залишились задоволені.
Катерина 12 Березень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Вікторія 12 Березень 2024
Хороша клініка.
Людмила 11 Березень 2024
Персонал клініки гарний, все пояснили, допомогли
Надія 07 Березень 2024
Все сподобалося у клініці.
Каріна 02 Березень 2024
Клініка мені задалася некомфортною.
Юлія 26 Лютий 2024
Клініка жахлива, адміністратор що на рецепції дуже погана, хамить та дуже груба до пацієнтів. Є у клініці вішалка для речей, вона знаходиться зразу біля радіатора, що надає тепло. Ми повішали туди свої речі й нам пропалили куртку. Адміністратор навіть не перепросила, просто казала що комусь там це передасть. Такого "хорошого" сервісу я ще ніде не бачила, ні в одній клініці де була.
Анна 26 Лютий 2024
Все сподобалося у клініці. Супер все пройшло.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right