Біо Плюс

Медичний центр
Алергологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Ревматологія, Сімейна медицина, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
Учасник корпоративної програми

Медичний центр «Біо Плюс» є консультаційно-діагностичний заклад, в стінах якого висококваліфіковані лікарі надають широкий спектр лабораторних досліджень, а також медичних консультацій високої якості. Фахівці центру бачать свою місію в покращенні здоров'я пацієнтів, і як наслідок, підвищення якості життя. Це досягається за рахунок професіоналізму лікарів, а також обладнання, зарекомендувавшого себе як високотехнологічне. ще

• Нд: вихідний

просп. Миколи Бажана, 30. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Консультаційно-діагностична клініка «Біо Плюс» в місті Київ надає послуги лікарів за такими напрямками, як педіатрія, отоларингологія, дерматовенерологія, гінекологія, гематологія, кардіологія, ендокринологія та ін. Кожен пацієнт, маючи будь-які скарги, пов'язані зі своїм здоров'ям, отримає в даному медичному центрі допомогу від лікарів, а також зможе викликати фахівця додому при необхідності. Відсутність черг гарантує, що прийом відбудеться саме в той час, на який була призначена запис, тому чекати, поки звільниться лікар, не доведеться.

Послуги, обладнання та переваги медичного центру «Біо Плюс»

Послуги, що надаються в медичному центрі «Біо Плюс»:

• всі види лабораторної діагностики;
  • виклик лікаря додому, в тому числі для взяття аналізів;
  • масаж;
  • отоларингологія:
    • лікування травм вуха, носа, горла;
    • витяг з вуха, носа, горла сторонніх предметів;
    • профілактика інфекційних хвороб вуха, носа, горла.
  • ревматологія - лікування хвороб суглобів і сполучної тканини та ін.

Переваги медичного центру «Біо Плюс»:

• оперативність прийому;
  • відсутність черг;
  • фахівці з високою кваліфікацією;
  • можливість виїзду лікаря додому.

Устаткування консультаційно-діагностичного центру «Біо Плюс»:

• SonoAce Pico (Medison) - портативний УЗД-апарат з кардіо системою і кольоровим доплером для проведення цифрового ультразвукового сканування. Область застосування - акушерство, гінекологія, педіатрія, маммология, кардіологія, урологія;
  • електрокардіограф Heart Screen 80 G-L, виробництва INNOMED (Угорщина) для проведення електрокардіограми;
  • апарат Neuro-MEP micro Neurosoft використовується для проведення ЕНМГ, мета якого - визначення топіки ураження нервово-м'язового апарату із зазначенням характеру і ступеня порушення функції.

Клініка маленька, пошарпана, не має терміналу, що дуже незручно.

Светлана, 09.09.2021

В клініці відсутній термінал! Немає можливості розрахуватися картою.

Александр, 04.06.2021

Я пообідав, прийшов, у мене просто взяли аналіз крові. Заплатив гроші нізащо.

Платон, 15.04.2021

В клініці тимчасово не можна оплатити карткою!

Виталий, 25.02.2021

Клініка працює не офіційно. Умови повністю не відповідають вартості у прайсі. На моє прохання дати чек, мені відповіли, що дали акт, тобто ніхто не погодився. І взагалі результати аналізів, які мають прийти, будуть викликати у мене великі сумніви. Більше сюди не прийду, змушена піти на повторну консультацію в іншу клініку.

Людмила, 13.02.2021
Дивитися всі відгуки