Львов

Страница 4: Офтальмологи в Львове

Врач Офтальмолог Гадяк Мар’яна Ярославівна на Doc.ua
Мар’яна Ярославівна спеціалізується на сучасних методах діагностики, лікування захворювань органа зору. Проводить корекцію аномалій рефракції, терапію запальних захворювань ока та придатків, хвороб сітківки, зорового нерва.
Врач Офтальмолог Артищук Ирина Олеговна на Doc.ua
Дитячий офтальмолог, спостерігає дітей від одного року, проводить планові обстеження зору, консультує з приводу окулярів, лікує запальні, інфекційні хвороби очей.
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карте
Франковский
Врач Офтальмолог Духно Елена Валерьевна на Doc.ua
Елена Валерьевна является специалистом по подбору средств коррекции зрения - очки, мягкие контактные линзы. Она работает с такими производителя средств коррекции зрения: Bausch & Lomb, Sauflon, Alcon, Rodenstock, Nikon, Seiko.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТРЦ Форум
ул. Под Дубом, 7-Б (ТРЦ FORUM LVIV)на карте
Галицкий
Врач Офтальмолог Міцкевич Юрій  Феліксович  на Doc.ua
Лікар-офтальмолог (вища категорія), лазерний хірург. Проводить діагностику офтальмологічних захворювань, лікування захворювань сітківки (переферичних дистрофій, діабетичної ретинопатії, тощо), хірургічне усунення косини, лазерне лікування вторинної катаракти, глаукоми.
ЛАЗЕР Плюс

Прийом для пенсіонерів - 250 грн.

ул. Миколайчука, 9 на карте
Врач Офтальмолог Боднар  Христина  Миколаївна на Doc.ua
Основна спеціальність лікаря – доросла офтальмологія. Володіє навиками діагностики та консервативного лікування захворювань переднього та заднього відрізків ока (кон’юнктивіти, епісклерити, блефарити, халязіони, синдром сухого ока, кератити, глаукома, катаракта, непроникаючі поранення очного яблука), має навики проведення УЗД ока.
Центр вилікуваних захворювань
ул. акад. Сахарова, 44/65на карте
Франковский
Врач Офтальмолог Міцкевич Антон  на Doc.ua
Міцкевич Антон є лікарем-офтальмологом, який спеціалізується на проведенні повного обстеження зорового апарату. Цей лікар проведе перевірку гостроти зору на широкій та вузькій зіницях, виміряє внутрішньоочний тиск, проведе дослідження полів зору, зробить УЗД ока. Лікар виписує рецепт на контактні лінзи або окуляри.
ЛАЗЕР Плюс
ул. Миколайчука, 9 на карте
Врач Офтальмолог Лудчак Юрий Юрійович  на Doc.ua
31год опыта
Дитячий лікар-офтальмолог, має вищу категорію. Проводить лікування зниженого зору, амбліопії та косини, виконує підбір окулярної корекції при далекозорості, короткозорості, астигматизмі, розробляє індивідуальні програми апаратного лікування, надає рекомендації стосовно режиму зорових навантажень.
Врач Офтальмолог Верхотуркина Светлана Владимировна на Doc.ua
Светлана Владимировна является офтальмологом второй категории. Она занимается подбором линз для очков (в том числе и подбором сложных рецептурных линз). Врач Верхотуркина специализируется на современных средствах коррекции аномалий рефракции.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Огієнка
ул. Огиенко, 29на карте
Врач Офтальмолог Мартінек Ольга Георгіївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог виконує професійне офтальмологічне обстеження для виявлення та подальшого лікування різноманітних порушень зору, захворювань очей та зоровогу нерву. Займається лікуванням запальних захворювань очей, інфекційних та вірусних хвороб, алергічних реакцій та подразнень очей. Надає допомогу при травмах різного походження
Врач Офтальмолог Кашик Наталья Анатольевна на Doc.ua
Врач-офтальмолог, врач высшей категории. Специализируется на диагностике и лечении офтальмологических заболеваний и патологий. Занимается лечением воспалительных заболеваний глаз.
Оксфорд Медикал на ул. Зубровская
ул. Зубровская, 21на карте
Сиховский
chevron_left 4
Показать еще 10 Врачиautorenew
5 6 chevron_right