Львів

Сторінка 4: Офтальмологи в Львові

Лікар Офтальмолог Гадяк Мар'яна Ярославівна на Doc.ua
Мар’яна Ярославівна спеціалізується на сучасних методах діагностики, лікування захворювань органа зору. Проводить корекцію аномалій рефракції, терапію запальних захворювань ока та придатків, хвороб сітківки, зорового нерва.
Центр Відновлення зору Анатолія Совви у Львові
вул. Панча, 5на карті
Лікар Офтальмолог Артищук Ірина Олегівна на Doc.ua
Дитячий офтальмолог, спостерігає дітей від одного року, проводить планові обстеження зору, консультує з приводу окулярів, лікує запальні, інфекційні хвороби очей.
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Франківський
Лікар Офтальмолог Духно Олена Валеріївна на Doc.ua
Олена Валеріївна є спеціалістом з підбору засобів корекції зору окулярами, м’якими контактними лінзами. Вона працює з такими виробниками засобів корекції зору: Bausch & Lomb, Sauflon, Alcon, Rodenstock, Nikon, Seiko.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТРЦ Форум
ул. Під Дубом, 7-Б (ТРЦ FORUM LVIV)на карті
Галицький
Лікар Офтальмолог Міцкевич Юрій Феліксович на Doc.ua
Лікар-офтальмолог (вища категорія), лазерний хірург. Проводить діагностику офтальмологічних захворювань, лікування захворювань сітківки (переферичних дистрофій, діабетичної ретинопатії, тощо), хірургічне усунення косини, лазерне лікування вторинної катаракти, глаукоми.
ЛАЗЕР Плюс

Прийом для пенсіонерів - 250 грн.

вул. Миколайчука, 9 на карті
Лікар Офтальмолог Боднар Христина Миколаївна на Doc.ua
Основна спеціальність лікаря - доросла офтальмологія. Володіє навичками діагностики та консервативного лікування захворювань переднього та заднього відрізків ока (кон'юнктівіті, епісклеріті, блефарити, халязіоні, синдром сухого ока, кератити, глаукома, катаракта, непроникаючі поранених очного яблука), має навики проведення УЗД ока.
Центр вилікуваних захворювань
вул. акад. Сахарова, 44/65на карті
Франківський
Лікар Офтальмолог Міцкевич Антон  на Doc.ua
Міцкевич Антон є лікарем-офтальмологом, який спеціалізується на проведенні повного обстеження зорового апарату. Цей лікар проведе перевірку гостроти зору на широкій та вузькій зіницях, вимірює внутрішньоочний тиск, проведе дослідження полів зору, зробить УЗД ока. Лікар виписує рецепт на контактні лінзи і окуляри.
ЛАЗЕР Плюс
вул. Миколайчука, 9 на карті
Лікар Офтальмолог Лудчак Юрій Юрьевич на Doc.ua
Лудчак Юрій Юрьевич
31рік досвіду
Дитячий лікар-офтальмолог, має вищу категорію. Проводить лікування зниженого зору, амбліопії та косини, виконує підбір окулярної корекції при далекозорості, короткозорості, астигматизмі, розробляє індивідуальні програми апаратного лікування, надає рекомендації стосовно режиму зорових навантажень.
Лікар Офтальмолог Верхотуркіна Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Володимирівна є офтальмологом другої категорії. Вона займається підбором лінз для окулярів (у тому числі и підбором складних рецептурних лінз). Лікар Верхотуркіна спеціалізується на сучасних засобах корекції аномалій рефракції.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Огієнка
вул. Огієнко, 29на карті
Лікар Офтальмолог Мартінек Ольга Георгіївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог виконує професійне офтальмологічне обстеження для виявлення та подальшого лікування різноманітних порушень зору, захворювань очей та зоровогу нерву. Займається лікуванням запальних захворювань очей, інфекційних та вірусних хвороб, алергічних реакцій та подразнень очей. Надає допомогу при травмах різного походження
Лікар Офтальмолог Кашик Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, лікар вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні офтальмологічних захворювань і патологій. Займається лікуванням запальних захворювань очей.
Оксфорд Медікал на вул. Зубрівська
вул. Зубрівська, 21на карті
Сихівський
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right