Тернопіль
Центр відновлення зору Анатолія Cовви в Тернополі

Центр відновлення зору Анатолія Cовви в Тернополі

add_box Офтальмологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Філіал Центру Відновлення Зору Анатолія Совви, що знаходиться у м.Тернополі, надає повний спектр офтальмологічних послуг. Центр обладнаний діагностичним відділеннм з новітнім обладнанням, власним відділенням оптики, сучасною операційною.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул.Бережанська, 53на карті
Без районов

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в місті Тернополі надає широкий спектр послуг в офтальмології. Консультативні прийоми ведуть досвідчені фахівці. Вони завжди повідомляють пацієнтів про маніпуляції, які допоможуть відновити зір і повернутися до колишнього життя.

В центрі можливе проведення хірургічних втручань, діагностичних досліджень та надання власної оптики. На ефективність роботи впливає кваліфікована команда спеціалістів та інноваційні технології.

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» надає пацієнтам можливість пройти комплексну діагностику та провести терапію офтальмологічних хвороб. На базі данного медценту надають таку медичну допомогу, як:

• томографія сітківки;
  • ендотеліальна біомікроскопія рогівки;
  • комплекс глаукомного обстеження;
  • кератотопографічна діагностика;
  • дослідження рефракції ока;
  • підбір оптики: лінз та окулярів;
  • консультативний прийом.

В медичному центрі диспансерно спостерігають за пацієнтами, у яких виявили такі хвороби:

• короткозорість;
  • муколопатію;
  • глаукому;
  • діабетичну ретинопатію;
  • далекозорість;
  • астигматизм;
  • при ексімерлазерній корекції зору;
  • при заміні кришталика;
  • при лікуванні катаракти різними методиками;
  • при лазерній дисцизії;
  • при лазерній іридектомії;
  • при кріоретінопексії;
  • при кератоконусі.

ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Анатолій 27 Лютий 2024
Сподобалася клініка.
Йосипа 26 Січень 2024
Усе сподобалось - обслуговування та професіоналізм.
Володимир 05 Грудень 2023
Гарна клініка. Все добре пройшло.
Володимир 03 Листопад 2023
Все сподобалось. Привітний персонал.
Інна 14 Вересень 2023
Усе пройшло добре.