Клиника Центр відновлення зору Анатолія Совви в Луцьку

Медичний центр
Офтальмологія

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це розгалужена мережа клінік у Західній Україні з потужною лікувально-діагностичною базою. Філія в Луцьку пропонує комплекс новітніх діагностичних і лікувальних методик, які сприяють ефективному усуненню дефектів зору ще

• Сб-Нд: вихідний

проспект Волі, 52. На карті

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Філія «Центру відновлення зору Анатолія Совви» у м. Луцьку пропонує пацієнтам великий спектр офтальмологічних послуг. Тут працюють кваліфіковані офтальмологи. Центр обладнано діагностичним та операційним відділеннями з новітнім устаткуванням. Є власне відділення оптики.

Послуги, які надаються в луцькому філіалі «Центру відновлення зору Анатолія Совви»:

• Консультативний прийом офтальмолога
  • Комп'ютерна діагностика зору
  • Підбір окулярів та лінз для контактної корекції
  • Диспансерне спостереження пацієнтів  короткозорістю, глаукомою, діабетичною ретинопатією та макулопатією
  • Рефракційна заміна кришталика
  • Лазерне лікування катаракти з імплантацією ІОЛ
  • Лазерна дисцизія
  • Периметрія
  • Лазерна іридектомія
  • Кріоретинопексія
  • Оптична когерентна томографія

Вузька спеціалізація, використання сучасних технологій, особлива комфортабельність умов перебування в клініці є особливими перевагами «Центру відновлення зору Анатолія Совви».

Я взагалі не помітив повного обстеження і клініці я був не цікавий як клієнт. Клініці цікаві люди, які йдуть на операцію та будуть платити гроші. Я вважаю, що це просто бізнес. В клініку звертаються люди похилого віку, яких просто "розводять" на гроші та залякують. Мою маму так залякали, що вона вночі не спала. Мені довелося летіти за кордону, щоб її заспокоїти та звернутися з нею до клініки. Так не робиться! Це не медицина, це гроші та бізнес.

Микола, 16.01.2020

Лікар дуже хороший, приємний і розумний. Мені все дуже сподобалось. Дякую.

Лариса, 04.10.2018