Луцк
Центр відновлення зору Анатолія Совви в Луцьку

Центр відновлення зору Анатолія Совви в Луцьку

add_box Офтальмология ... еще
«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в Луцьку надає можливість повноцінно пройти обстеження зорової системи та отримати консультацію від кваліфікованих лікарів-офтальмологів. Також, є можливість підібрати оптичні засоби для корекції зору в стінах клініки
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
проспект Волі, 52на карте
Центр

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в Луцьку - це клініка, в якій надають професійну медичну допомогу в сфері офтальмології. Всі спеціалісти медичного закладу проводять якісні консультативні прийоми, на яких надають повноцінну інформацію щодо маніпуляцій із зоровою системою.

В медичному центрі обладнали відділення для проведення операцій та діагностики, також є можливість придбати оптику в стінах клініки. На роботу великий вплив має рівень роботи медичних працівників та інноваційні технології.

Вс лікарі-офтальмологи мають вищу медичну освіту. Постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень за рахунок курсів, семінарів, майстер-класів, конференцій, отримуючи не тільки теоретичну базу знань, а і практичну. Це позитивно впливає на якість надання офтальмологічних послуг.

У «Центрі відновлення зору Анатолія Совви» в Луцьку диспансерно спостерігають за пацієнтами с такими патологічними змінами в зоровому апараті, як:

• далекозорість;
  • астигматизм;
  • ретинопатія діабетична;
  • муколапатія;
  • глаукома;
  • зміни в кришталику та інші.

Надзвичайною перевагою у «Центрі відновлення зору Анатолія Совви» в Луцьку являється те, що співробітники проводять всі діагностичні дослідження на сертифікованому, сучасному обладнанні зарубіжного виробництва.

Лікарі-офтальмологи в медцентрі зможуть надати такі медичні послуги, як:

• консультативний прийом лікаря;
  • рефракційне дослідження ока;
  • обстеження глаукоми в комплексі;
  • томографічна діагностика сітківки;
  • біомікроскопія рогівки;
  • коригуюча оптика для відновлення зору;

Також, є можливість обстежитися у містах-супутниках Чернівецької області:

• Новодністровськ;
  • Вижниця;
  • Кельменці;
  • Путила;
  • Глибока;
  • Хотин;
  • Сокиряни.

* ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Галина 30 Январь 2024
Комфортно було у клініці.
Раїса 27 Сентябрь 2023
Дуже хороший підхід до клієнта, якісне обстеження.
Микола 16 Январь 2020
Я взагалі не помітив повного обстеження і клініці я був не цікавий як клієнт. Клініці цікаві люди, які йдуть на операцію та будуть платити гроші. Я вважаю, що це просто бізнес. В клініку звертаються люди похилого віку, яких просто "розводять" на гроші та залякують. Мою маму так залякали, що вона вночі не спала. Мені довелося летіти за кордону, щоб її заспокоїти та звернутися з нею до клініки. Так не робиться! Це не медицина, це гроші та бізнес.
Лариса 04 Октябрь 2018
Лікар дуже хороший, приємний і розумний. Мені все дуже сподобалось. Дякую.
Олександр 28 Август 2018
Сподобалося відношення, все було добре.
Филиалы сети
Все клиники