Медичний центр «Медична Допомога»

Медичний центр «Медична Допомога»

add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Багатопрофільний медичний центр в Дніпровському районі Києва. Основним напрямком клініки є «Хірургія одного дня» - малоінвазивні операції, що дозволяють пацієнтові повернутися до його звичайного життя вже через кілька годин після хірургічного втручання, а також Акушерство і Гінекологія - лікування різних захворювань жіночої статевої сфери консервативним і хірургічним шляхом, ведення вагітності.
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
пр-т Миру, 19/18на карті
Дніпровський м.Лівобережна м.Дарниця
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:30 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10на карті
Дніпровський м.Лівобережна

Медичний центр «Медична Допомога» — це багатопрофільний медичний центр в Дніпровському районі Києва.

Основні переваги медичного центру «Медична Допомога»

Власний діагностичний центр Крім оглядів і інструментальних обстежень, тут проводять навіть лабораторні дослідження.

Денний стаціонар в медичному центрі «Медична Допомога» Тут забезпечать постійний контроль стану пацієнта, чітке виконання всіх призначень лікаря, нададуть невідкладну медичну допомогу в найкоротші терміни. Є можливість пройти фізіотерапевтичні процедури за допомогою ультразвуку, електромагніту, лазерного випромінювання.

Демократичні ціни в медичному центрі «Медична Допомога» Часті акції і знижки (в тому числі спеціально для користувачів DOC.ua!) На найпопулярніші послуги в пікові періоди дозволяють вам отримати якісне лікування та діагностику незалежно від рівня доходу.

«Хірургія одного дня» в медичному центрі «Медична Допомога»

Це головний напрямок центра, охоплює малоінвазивні операції, що дозволяють пацієнтові повернутися до його звичайного життя вже через кілька годин після хірургічного втручання. Фахівці медичного центру використовують сучасне високоякісне обладнання, яке дозволяє проводити операції з найменшою травматичністю для пацієнта і з найбільшою ефективністю в його лікуванні. Наші фахівці проводять хірургічні операції за напрямками:

Загальна малоінвазивна хірургія:

• видалення доброякісних утворень, ліпом, атером, гігром, гідраденитів, фурункулів, абсцесів;

Хірургія в урології:

• висічення різних новоутворень,
  • лікування парафімозу,
  • резекція атером, ліпом,
  • видалення кіст,
  • циркумцизіо;

Хірургія в гінекології:

• діагностичні вишкрібання порожнини матки,
  • встановлення внутрішньоматкової спіралі,
  • лікування ектопії,
  • лікування ектропіону шийки матки,
  • видалення кондилом, папілом,
  • розтин абсцесів бартолінової залози,
  • медикаментозний аборт,
  • лікування ерозій шийки матки;

Хірургія у проктології:

• видалення доброякісних новоутворень,
  • лікування внутрішнього і зовнішнього геморою,
  • анальні тріщини, видалення поліпів,
  • висічення гострих папілом,
  • висічення анальної «бахромки»,
  • тромбектомія,
  • лікування параректальних свищів,
  • допомога стомованим пацієнтам.

Хірургія в отоларингології:

• видалення папілом,
  • кіст з піднебінних дужок,
  • репозиція кісток носа при свіжих переломах,
  • пункція гайморової пазухи,
  • радіохвильове лікування хропіння,
  • розтин атером,
  • ліпом,
  • гематом,
  • паратонзилярного абсцесу,
  • хемокаустика;

Хірургія у дерматології:

• видалення новоутворень шкірних покривів,
  • гістологічне дослідження біоптату,
  • видалення мозолей,
  • видалення онкологічних новоутворень на ранніх стадіях,
  • консультація дерматолога-онколога.

Крім цього, провідними напрямком у центрі є гінекологія, акушерство та педіатрія.

«Школа Батьківства» в медичному центрі «Медична Допомога»

Унікальна програма, розроблена лікарями центра, допомагає майбутнім батькам без стресів і паніки підготуватися до появи нового члена в сім'ї. Після народження малюка, з перших днів його життя батьки можуть отримати консультації по грудному вигодовуванню - фахівці центра «Медична Допомога» розкажуть і навчать як правильно вигодовувати немовля, що робити при маститах і проблемах з молочними залозами. Можливі консультації таких дитячих фахівців:

• педіатра;
  • ендокринолога;
  • дерматолога;
  • логопеда.

Консультації лікарів

Для дорослих пацієнтів медичний центр Медична Допомога може запропонувати консультації наступних спеціалістів:

• хірурга;
  • ендокринолога;
  • дерматолога;
  • косметолога;
  • мануального терапевта.

Послуги професійної косметології в медичному центрі «Медична Допомога»

• Мезотерапія та ін'єкції краси
  • Пілінги
  • Чистка обличчя та доглядові процедури
  • Професійне лікування акне і постакне
  • Лікування демодекозу
Еліна 22 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася, все було добре.
Дмитро 11 Травень 2024
В клініці все добре організовано, дуже зручно, ніяких нарікань
Ірина 11 Травень 2024
Мені дуже сподобалася клініка, дуже чуйні, хороші лікарі. Прийом не чекала, запросили до лікаря вчасно.
Тетяна 09 Травень 2024
В клініці дуже приємний персонал, все чітко, все зрозуміло
Ірина 16 Квітень 2024
Дуже задоволена даною клінікою. Все дуже сподобалося у цій клініці.